Galatasarayın yeni teknik direktörü görevinde başarılı olur mu?

Prandellinin görevine son verilmesinin ardından takımın başına geçecek olan Hamza Hamzaoğlu Galatasaray'da başarılı olur mu?

• Başarılı olur
    44% (4)44% (4)44% (8)Oy Ver
  • Başarılı olamaz
    11% (1)33% (3)22% (4)Oy Ver
  • Hayırlısı
    45% (4)23% (2)34% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman Galatasaray en kötü durumda en iyi işi çıkarmıştır ben başarılı olacağına inanıyorum. Unutmayın takımda kimse yokken takımın başında takımın masörü varken şampiyon oldu bu takım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 10

• bılmıyorum ben hıkmet karaman stıyordum bence hamza erken oldu:( bılmıyorum yıldızlarımıza soz geceırebılırmı onu takarlarmı? yerlı olması sartdı bızım yerlı futbolcularda sorun var onlarla ıletısım yok, basarılar dılerım ınsallah basarırı bal yerde utanırız bızde.. ama aklım hala hıkmet karamanda benım

0|0
    0|0
    • renktaş hikmet karamanın ismi şike olaylarında geçtiği için vazgeçtiler ben çoksüsülü :)

• @Çok_Şımarık hayırdır aslan parcası noldu obur nıcke... onun ıcın almadıysalar haklılar ama ben ınanmam o adamın sıke ısınde olduguna.. onun olupta azızın olmadıgını dusunmek aptalca:)

• durmadan şikeyetlerle cevaplarımı kaldırıyorlardı bende kapattım

• takımın şaha kalkacağını sanmıyorum ama hem daha iyi oynayıp hem de daha iyi sonuçlar alacağı kesin derim

0|1
    0|0
  • Fatih terimin milli takımlar için kendine yardımcı olarak seçtiği bir insan Terimi getiremediler de yardımcısını mı getirdiler bu işte bir çakallık seziyorum demedi demeyin :)

0|0
    0|0
  • İnş olucak inanıyoruz öyle ümit ediyoruz.

0|0
    0|0
  • İnşallah olur

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Bana göre Hamza Hamzaoğlu galatasarayı çok daha iyi oynatabilir ama prandelli ondan daha deneyimli ve daha yaratıcı tek suçu Ülke futbolunu ve Galatasaray ı yeterince tanıyamamasıdır.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm :)

0|0
    0|0
  • Giden hocadan daha kotu olacagini sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Olamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...