Bir kadın tarafından yönetilen erkek?

arkadaşlar ne kadar acınası bir durum ya ,bir kadın size emir veriyor yönetiyor çok yazık diyorum bunlara.Allah büyük konuşturmasın ama aşkımdan birgün öleceğimi bilsem bile buna müsade etmem çok zorlarsa inceldiği yerden kopartırım siz de benim gimisiniz erkek veya kadın?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• dominant kızları özellikle yatakta severim... benim kadınım güçlü olmalı

0|1
    0|0
    • abi bu olayın onla alakası yok kadın sana istediğini yaptırıyor ki buna padişahlar bile örnektir çok acınası geliyor ama sana tavsiye bir kadını alt etmenin eniyi yolu başka bir kadındır

• kardeş o kolay olanı ona hissettirmeden ona baskın çıkmanın zevki paha biçilemez hem böyle bi kızla birlikte olmak heyecan verici.. ha evlenir miyim o tartışılır

• adamsın:) bu açıdan hiç bakmamıştım işte bana yeni bir bakış açısı kattın

Kızlar Ne Diyor 2

• Ay örneğini geçen gördüm daha iğrenç bi durum bence.Çok ezik,kılıbık.Erkek gibi değil hiç yaa.Mesela bende ilişkimi yönetmesini biliyorum.ama isteklerimi hissettirmeden yaptırıyorum.O kendi güçlü sanıyor.eşit olmalı ama her iki tarafın sözü geçmeli :).Öyle kızlardan,öyle erkeklerden öyle ilişkilerden soğuyorum.

0|0
    0|0
  • kimse hükmetmek için çalışmamaı herks eşit olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kontrol sende olduğu sürece, oyunu kendinin kazandığını/yönettiğini sanmasının bir sakıncası yok! :D

0|0
    0|0
  • neden acınası bir kadının emir vermesi? geri kafalılığın bu kadarı kadın erkek diye bakmayın insan diye bakın öncelikle ondan sonra bir yorumda bulunabiliriz. o da senin kadar haklara sahip olduğunu unutmamalısın. tabi bazı kızlar da senin gibileri istiyor e onlara da müstahak tabi

0|0
    0|0
  • Kadın aptalın teki. Akıllı kadın, erkek dahil kimseye farkettirmeden yönetir erkeğini.

Aslında birbirlerini bulmuşlar bırak öyle kalsınlar.

0|0
    0|0
  • bu kadın beni çok eziyo mağdurum ben kılıbığın tekiyim ne yapabilirim :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...