Yakın arkadaşınızın veya sevgilinizin ateist olduğunuz öğrenseniz ne düşünürdünüz?

iki kişi içinde cevaplayabilirsiniz.müslümanlıktan atılmak için zaten onlarca kural var.milyonlarca kişi müslümanlığa kabul edilmediği halde kendini müslüman sanıyor lütfen ona göre cevaplayalım.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu benim başıma geldi.. Değiştirmeye çalıştım görüşünü ama olmayınca zorlamadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok yakın arkadaşlarımdan biri Ateist. İnsanları inandıkları ya da inanmadıkları şeylere göre yargılayacak kadar sığ değilim. Açıkçası hiç gerçek bir ilişkim olmadı. Sevgilim ateist olabilir ama eşim olmaz herhalde yanlış anlaşılmasın ben istemeyeceğim için değil tanıdığım ateistler inanan biriyle evlenmek istemiyorlar.

0|0
    0|0
    • eşim beni yargılamadığı,bana karışmadığı sürece başörtüsü olan biriyle bile evlenebilirim.yanlış anlaşılmasın belirtme amacım biçok müslüman başörtüsüne karşı.tuhaf çelişkiler.

• Evet öyle düşünenler de mevcut fakat o zaman çocuğa dini anlatmak falan sıkıntı oloabilir.

• haklısın..

• ben bu ateist olanların neden bu tür sorular sorduklarını anlamadım.

müslüman ve bağnaz biri seninle ilişkisini keser, belki hakaret et, belki daha fazlasını da yapabilir.

insan olmayı beceren senin yanında yine durur.

bana göre hava hoş.

0|0
    0|0
    • en yakın arkadaşlarımndan biri nakşibendi tarikatına bağlı.ve ateist olduğumu biliyor.

• arkadaşımsa önemi yok ama sevgilimse ayrılırım

0|0
    0|0
    • neden hani herkesin dini kendineydi :) peki hristiyan yada yahudiysede ayrılırmıydın?

• herkesin dini kendine ama ben müslümanım ve dinimizce başka dinden kişilerle evlenmek yasak bu nedenle ayrılırım.

• hmm doğru haklısın.

• Benim sonradan ogrendigim cok oldu. Basta istemedim, sucladim. Sonra dedim ki kendi secimi, bana laf etmezse sorun yok. Ki cok iyi arkadaslarim da oldu, onyargili olma, vicdani olmayandan kork. bugun ateistim der, yerin dine de bilir. kesin hukum vermeye hakkimiz yok.

0|0
    0|0
    • zaten ateist olan benim :D

• O zman rahat ol , her yerde soyleme sen yine.

• evet saklıyorum genelde.

Erkekler Ne Diyor 2

• Saygılar derim. Ne diyebilirim ki başka?

0|0
    0|0
  • birşey düşünmem onun ateşini harlayacaklar benim değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...