Prandellinin gidişi Galatasaraya Yarar mı sizce?

Bence gidişi gs ye yarar ama onun yerine getirikecek büyük bir isim olması lazım

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• vallah bizim insanimiz gelismedigi sürece daha çok gelen giden olur herkes sampyon olmak istiyor 3-4 maç kaybet heme istifa diye bagirirlar nereye kadar biraz sabirli olmak lazim futbolun büyük ülkelerine bakin adamlar 10 sene ayni teknik direktörle devam ediyor bizler ise iyi olunca i love you kötü gidince defol git bu hoca tazminatlarla ronaldo alinirdi be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 5 saat once uye olup gercekten bunu mu merak ettin

1|1
    0|0
  • Gese faydasını göremedi ki elbet yarar.

0|0
    0|0
  • prandellininde herkez arkasındaydı ilk geldiğinde şimdi göndermek için bin taklalar attılar :)

0|0
    0|0
  • yerli hocalardan 3 isimden birisiydi eski Galatasaraylı olması beni memnun etti

0|1
    0|0
    • Öylemi hiç rastlamadım bir yerde:) Hamza değil isterse Sneijder in düşmanı gelsin yine oynatmak zorunda

Erkekler Ne Diyor 8

• Hamza Hocanın sonuna kadar arkasında olacağız ben kendisine herşeye rağmen güveniyorum sadece birilerinin kuklası olmasın ya da çakma Fatih Terim olmasın kendisi gibi olsun yeter.

2|0
    0|1
  • İyi olsa neye yarar avrupa uçup gitti

1|0
    0|0
  • Olacaktır

0|0
    0|0
  • Yarar. Bir faydasını göremedik.

0|0
    0|0
  • iyide olması bir fayda getirmiyoki yoklugu zarar getirsin :)

0|0
    0|0
  • hamza hamzaoğlunu getirdi gs büyük biri bekleme ,)

0|0
    0|0
    • Ondan haberim var ne bilim mustafa Denizli ondan daha iyi olabilirdi

• denizli yarım sezonluğuna gelmez gsda büyük bir olasılıkla yönetim uzun durmayacak oyüzden pek tercih kalmıyor zaten belki hikmet karamanı ikna edebilirdiler anca o olurdu

• Bilmiyorum ama büyük bir ses vede 4 yıldız getirecek biri olursa

• Hamza Hamzaoğlu borsaya bildirildi

0|0
    0|0
  • yattı kayık yan gider...

0|0
    0|0
Yükleniyor...