Bence bakımlı olmak yanlış anlaşılıyor sizce de öyle mi?

bakımlı olmak nedir?

her boşluğu boya ile mi doldurmaktır?

bakımlı olmak bence başka bişey tırnakların uzar kesersin, dudakların çatlar nemlendirirsin, tenin kurumasın diye krem sürersin, saçların paspal durmasın diye şekil verirsin, özel günlerde bi rimel sürersin bi kalem, üzerin başın temiz olur uyumlu giyinirsin falan yani benim bakımlı olmaktan anladıklarım bu ama şu siteye geldiğimden beri bunu bana göre yanlış anlayan birçok insan gördüm

sizce bakımlı olmak nedir lütfen söyler misiniz?

teşekkürler..

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Senin söylediğin gibidir .

Ben erkeğim hiç saçımı taramam hep paspal hep dağınık bu çokmu kötü birşey ?.

okulda olan ama hiç tanımadığım biri söyledi yani arada bir tara hep dağınıksın böyle olmaz kızlar sever tara biraz bak kendine diye . dedim alla alla sana noliylan banamı yavşiyn :D

sence kötü bir - mi bu ?

ben sana cevp verdms ende bana ver ? :)))

0|0
    0|0
    • :) insan içinden geldiği gibi davrandığı sürece güzeldir bence. zaten etrafına bakarsan herkes birbirine benziyor bi tayt çıkıyo herkeste tayt veya başka bişey.. saç demişsin saçtan örnek verelm okulda bir bakıyorum saçların ayrılışı bile aynı neredeyse.. hürrem çıktı o renk saç moda oldu falan. bence sen içinden geleni yap nasılsa seni anlayanda çıkar :)

• Yanlız değilsn :) . ben birz eksik dolanıyormuşm sokaklarda gibi hissediyordum aslında . geçti teşekkürler :).

iyi forumlar :)

• :) teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• tırnakların uzarsa kesmesende olur uzun sevende var bakımlı olmak tabıkı temiz iyi ginen temiz kokan bayanları sacları bakımlı yanı guzelse doğal saclarda guzeldır ojede surebilir french de yapılabilir

0|0
    0|0
  • sen zaten söylemişsin seninle aynı fikirdeyim mesela izmirin kızlarının güzel olduğunu söylerler bence güzel değil bakımlılar senin bu dediğini yaptıkları için

0|0
    0|0
  • neden yanlış anlaşılsın ya,bakımlı olmak güzeldir hatta özeldir. bi kadın içinde mutlaka gereklidir,erkek içinde gereklidir ama o kadar önemli değildir.

kadının albenisi erkeğin beyni olmalı

0|0
    0|0
  • söylediklerine katılıyorum.. bakımlı insan bi kere ruh ve beden sağlığına dikkat eder. spor yapar yediğine dikat eder ibadet eder vs... ama milletin bakımlı olmatan anladığı saçını ineğe yalatmak orasını burasını boyamak vs..

0|0
    0|0
  • o dediklerini de kapsar, diğerlerini de

0|0
    0|0
  • sabahları elimi yüzümü yıkıyorum.bu yeterlimi bakımlı olmak için :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bakımlı olmak makyaj yapmak değil seninde söylediğin gibi cildin güzelliğini kaybetmesin diye kremler kullanmak maskeler yapmak kırışık kremleri kullanmak,tırnaklar için manikür pedikür yapmak oje sürmek french yapmak,cildini nemlendirmek düzenli aralıklarla cilt bakımına gitmek belki gelirin müsade ediyorsa. Temiz kaliteli uyumlu giyinmek herşeyi söylemişsin aslında cevabı kendin vermişsin haklısında.

0|0
    0|0
  • benim için saç çok önemli yaa böle fönsüz yada bir şekil verilmemiş yataktan kalkmış gibi görünen kızlar bende bakımsız hissi uyandırıyor. ha bide fön çektirip bir hafta yıkamayıp yağlı gezenler var onları sölememe gerek yok.

bide kaş ve bıyığını uzatan kızlar uzatıyımda kuaförde aldırıyım. e biz senin uzayana kadar kaşını bıyığını görmelimiyiz :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...