Kapat

Çok seviyorsunuz, hala onu geri kazanmak istiyorsunuz ama olmayacak gibi geliyor bu durumda ne yaparsınız?

Bu yazıyı okuyup bana yardımcı olarak yorumlarsanız allah hepinizi sevdiğine kavuştursun:(

bi sevgili düşünün sizi çok seven hiç kaprisi olmayan herşeyi anlayışla karşılayan sizinle evlilik düşünen ve sizden ne olursa olsun kopamayan tüm triplerinizi çeken ve siz kızdığınızda hiç yılmadan alttan alan sizinde her sinirlenmnizde ayrılık getirmeniz ve onun size iyi düşün ani karaları verme demesi bile yetmezken onu bırakıp gidiyorsunuz. ve o sizi çok sevdiğini ve ömrünün sonuna kadar bekleyeceğini söylüyor siz ise o anki siinrle bırakıp giidyorsunuz ve 1 gün sonra geri dönüyorsunuz sizi affediyor. Hiç bişey olmamış giibi devam ediyorsunuz..Ama bu ayrılıklar 4 defa sürüyor. Ve 8 ay geçiyriyorsunuz ve son zamnlarda anlaşamıyorsunuz ve siz yine ayrılmak isitoyrsunuz.Ve size yine ani kararlar vermemenizi söylüyor dinlemiyorsunuz btiriyorsunuz ve 1 hafta sonra dönüyorsunuz sizi affetmiyor..Çok yalvarıyorsunuz yine affetmiyor haklıda affetmeekte :( ama siz çok pişmansınız..affetmekten yılmıyorsunuz zamn sonra sizde pes ediyorsunuz. mesaj atmaktan vazgeçiyorsunuz bu sefer o size yazıyor ama siz kendinize her mesaj attığında barışmak istediğinizi dile getiriyorsunuz. ama oartık yılmıştır hiç bişey umrunda oomuyor :( ve sizde onu unutmalk istiyorsunuz mesaj atmamasını söylüyorsunuz :( atmıyor ve unutmaya karar veriyorsunuz ve 1 ay sonra size mesaj atıyor şaşırıyorsunuz ! sizinle görüşmek istiyor. Kabul etmiyorsunuz arkdaşınızın gazına gelerek. ! kaçgün öyle böyle konuşuyorsunuz ve siz yine barışmak istiyorsunuz..kabul ediyor ama size karşı çok mesafeli oluyor. sizin canınız çok yanıyor karşısında ağlıyorsunuz eskisi gibi olmasını istiyorsunuz ama o size eskisi gibi olamayacağını söylüyor ona hiç kızmıyorsunuz bütün hatayı kendinizde arıyorsunuz ve hayatından tamamen çıkıyorsunuz..Zamn sonra mssj atıyorsunuz ama sadece bir arkdaşı hakkında bişey sormak için yazıyorsunuz ve size ters cevaplar veriyor hiç bişey yazmıyorsunuz. Zamn ssonra size mesaj atıyor bu sefer sizde onu terliyorsunuz vee aydır ayrıydınız ama hep öyle böyle konuştunuz şimdi en uzun olarak 1 aydır konuşmuyorsunz ama çok seviyorsunuz hala onu geri kazanmak istiyorsunuz ama olmayacak giibi geliyor bu duurumda ne yaparsınız yazdıklarımı okuyup cevaplarsanız rabbim hepinizi sevdiğine kavuştursun diyorum cevaplarınız için şimdiden allah razı olsun :(

0|0
14|15

En İyi Kız Görüşü

• Bu durumda iki tarafta hatalı.. Bana sorarsanız kolay kolay ayrılalım kelimesi kullanılmamalı kullanıyorsanızda geri dönüşü olmamalı.. Afedersin ama ilişkiyi yalama yapmışsınız siz.. Ne yapacağın konusuna gelirse onu ara buluşma teklif et ters cevaplar mı veriyo alttan alıp anlat hatta buluşmayı reddederse onun sadece dinlemesini söyle ve anlat ve zaman ver ona.. Yalnız kendini küçük düşürmeden yapmalısın bence..

Hatta sana daha iyi bi tavsiye unutmalısın kimse vazgeçilmez değildir bu kadar şeyden sonra o ilişki zor yürür..

0|0
    0|0
    • bende kendimi kçük düşürmek istemiyrm hiç gurur yapmadan af diledim. ama o gurur artık bana çok yakın

• haklısın dğru olan yoluma bakmak ve geridekileri güzel bir anı olarak hatırlamak :( allah razı olsun yorumların için

• Rica ederim canım zor bir dönem ama üstesinden gelinemeyecek değil

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• İlişkinizi çok yıpratmışsınız ve bir erkek hayır diyene kadar geri dönersiniz hayır dedimi artık öleceğini bilse çevirmek imkansız gibidir. Sadece arkadaş olarak kalmayı deneseniz bile bu size hep mesafe bırakmasına yol açacaktır. Arada sırada kırılmalar olsa bile gene toparlanarak mesafesini koruyacaktır. Bence hiç sokulmadan son bir görüşme ve isteklerinizi anlatma anını ayarlamak gurur yapmadan son bir yaklaşımda bulunmak gerek. Öfke ile kalkıp hep zararla oturmuşsunuz demekki öfkelenmek olayı istediğiniz yöne çeviremiyor. Sakin ve gerçekten duygularınızı anlatarak yaklaşın. Güven eksikliğini yok edemediğiniz sürece bu konuyu halledemezsiniz. Son noktaya gelmiş ve hala başaramamışsanız son kozunuzu oynayın bu ilişkiyi kurtarmak için profesyonel yardım almaya razı olduğunuzu ve uzman bir danışmanla hatalarınızı görüp yok edeceğinizi isterse onunda bu seanslar katılarak birlikte bu sorunun üstesinden geleceğinizi kesin kararlı olduğunuzu gösterin. Kararlılığınız ve ilişkiyi kurtarma çabanız başarıya ulaşacaktır.

0|0
    0|0
    • çabalarsam olacak gibi ama bazen yazıyorum yazıyorum noktayı koyduğum an umutlarım o noktada bitiyor siliyorum. Sonra yine yazıyorum ama atmaya cesaret edemiyorum çırpındıkça batıyorum..

• 1-) Fazla Naz Asik usandirir diye bosuna dememisler atalarimiz. kizlarin kendine olan asiri ozguven duygusu fakat burnunun ucunu goremeyecek olmalari nedeni ile erkeklerin sabirli bekleyisleri ve ileriyi gorebilme duygulari yuksek te olsa eski camasir makinasinin merdanesi gibi kizlarin bir o yana bir bu yana gitmeleri sonucu erkeklerde de yilginlik yaratabilir. ve tekrar tekrar gordukleri ayni senaryolari seyretmemek istememeleri sonucu ayrilmak daha makul hale gelir.

2-) Gozden uzak olan Gonulden de uzak olur der atalarimiz. karar alinmis ve bir ayrilik yasanmaya baslanmis ise karsilikli birbirini unutmaya karar verilmis ve bu zaman zarfi icinde gorusulmemis ve konusulmamis ise aradan belli zaman gectikten sonra her ne kadar iki gonul istesede birlesmeyi artik eski sevgi ve eski tad olmaz araya mesafe girmistir hic bir zaman eskisi gibi olunmaz. Nasil ki kirilan bardak yapistirilinca yenisi gibi olmuyorsa bu da iste boyle bir sey dir.

Bundan sonra ne mi yapabilirsiniz belki dost kalmayi deneyebilir belli bir zaman gecirdikten sonra belki eski duygulariniza kavusabilirsiniz ama hep mesafe aranizda olacaktir. en iyisi dostca ayriliktir istenildigi zaman konusulur dertlesilebilir diye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • arkadaşım, bak bende aynı durumdaydım çok üzdüm çok affeti falan ama şimdi geri dönmüyor. yalnız sana tavsiyem kendini geliştir. böyle yaparsan hiç bir zaman mutlu olamazsın. kişisel gelişim kitapları oku dost edin kendine güven kazan ve kendindeki bu tripleri kıskançlıkları falan yen. eğer o zamanda hala seviyorsan git ona. ama bak çocuğu cidden çok yıpratmışsın ve şuanda çektiğin acılar sana tecrübe verecektir ve nitekim zaten doğruları görmeye başlamışsın. bende şuanda aynı durumdayım ve ayrılalı 5 gün oldu acı çekiyorum. ama neler yapmam gerektiğinin bilincindeyim. istersen ekle beni yardımcı olmak isterim sana,

0|0
    0|0
    • tamma canım gerçekten onun sayensinde çok tecrübe edindim yardımcı olmanı isterim tabi

• İki taraftan biri fedakar olmalı ve tüm süprizleriyle sevdiğini kazanmaaya çalışmalı. Öyle iki kuru sözle artık kimse oltaya gelmiyor. Biraz maddi çalışacak birazda manevi sonrada duygusal yaklaşım oldu bitti.

0|0
    0|0
    • öylede ben bir bayanım kendimi fazlaca düşürmemen gerekli..Kimsenin önünde secde edemem.. Ama affettirmeye çalışırım gururumu tamamen hiçe saymadan..

• hıım ben bu duurmda ne yapayım ona en son bana mesaj atma dedim..

• Bir şeyleri bahane et nasıl bir düzeniniz vardı bilemem. Arkadaş aracılığınla bir şeyler gönder bu gibi zarflar at

• seviyosan son bir şans verirsin

0|0
    0|0
    • çok seviyorum ama o bana bir şans verirmi bilemiyorum

• elinden gelen herşeyi yap sen olmuyosa en azından vijdanını rahatlar

• yavrum ne yaptın sen taakatim kalmadı okurken yaa... elemanla böyle konuşuyorsan bak erkekler bunu sevmez bi de şu cock blocker arkadaşınla arana mesafe koy... kendini ezzdirme devam etmek istiyorsan et...

0|0
    0|0
  • Malsın diycem ayıp kaçacak bulmuşsun bulaştırıyorsun ah kızlar değer verildikçe neden kalkar havalarda gezersiniz ki.

0|0
    0|0
    • :( üzgünüm

• üzülme tamam birde seni be üzmeyeyim en doğru kararı sen verirsin kimseye sormana gerek yok

• Okurken adamdaki peygamber sabrını kendimde bulamadım işin zor sana son bir şans verir ama bunca yıpranmış adam nasık güvenir bilemiyorum. Güvenini tekrar kazanmalısın

0|0
    0|0
  • alttan alan taraf olarak buna çok benzer bişey yaşadım. asla kabul etmem.

0|0
    0|0
  • Bazen çok geç olur her şey için. Alttan alan taraf hep acı çeker.

0|0
    0|0
  • tartışılması gerekli bi konu

0|0
    0|0
  • çok uzun yazmışsın

0|0
    0|0
  • bu iş rutıne bağlamıs ıstersen obamayı getır o bıle çözenmezz

0|0
    0|0
  • ben affederdim, ama bir daha ayrılmayacağına söz alarak

0|0
    0|0
    • sözde vermiştim :(

• yapamaycağım bişey bu :(

• o zaman vazgeç bu sevdadan. benim sevdiğim kızın kabul edeceğini bilsem 3 ay kapısında yatardım

• bişy sölicem Allah kelimesini her yere küçük harflerle yazmandan rahatsz oldum hemde çok bidaha özen göstermeni istiicem senden .. Cevabım Akışına bırakmak en doğrusu ..

0|0
    0|0
    • şaşkınlıkla oldu

• olabilir insanlık hali ama tüm yorumlarında öyle olunca yazma gereği hissettim ..

Kızlar Ne Diyor 13

• sen önce kendini inandırmalıısn yaptığın yanlışları tekrarlamayacağına dair,kendine güvenip onunla konuşmalıısn...

0|0
    0|0
    • Ben kendime güveniyorum ama artık af dileyemiyorum önümde koca bir duvar örülü sanki

• Çok sağoL ALLAH razı olsun, ALLAHA emanet o L DiLerim hep mutlu olursun ...

• insaşşalh herkes mutluluğu hakediyor sende mutlu ol ,inşallah amacına ulaşırsın

• aynı şeyi ben de yapıyorum ve artk son barışmamız da bu son olsun bi daha gidersen barışmayız dedi ama tabi barışana kadar yalvardım yakardım resmen ben hatalı olduğumu bildiğm zamanlarda gururu hiçe sayıp yalvarıyorum etkili oluyo mu oluyo ama eğer ki barışırsanız bi daha ayrılık kelimesini ağzına almaman gerekir

0|0
    0|0
    • ayrılığın a'sını bile ağzıma almam ama barışabilsek keşke bir mucize olsa :(

• çok yormuşsunuz birbirinizi gerçekten.. bence kimseye uymana gerek yok içinden nasıl geliyosa ole davranmalıydın

0|0
    0|0
    • :( şuan içimden gelen onun boynuNA SARILmak ama imkansız gibi :(

• o zaman üzme kendini zamana bırak eminimki barışırsınız :)

• inşallah tatlım inşalllah :(

• yazıkk durumuna cok uzuldum tepe taklak olmus ıslkınzz kaybetmek ısdermıorsan karsnaa al knus ama o ısdemnıors yapacak bısey yok canım zamannn sadece

0|0
    0|0
  • nasıl bir psikolojik baskı kurduysan üzerimizde soru başlığınla,

çekiyor soru,karşı koyamıyoruz (:

cevabım mı?

akışına bırakırdım ben ...

0|0
    0|0
    • teşekkür ettim tatlm allah razı olsun

• okumadım cok uzundu :D

0|0
    0|0
  • valla uykum geliyo okuyamıyorum :(

0|0
    0|0
  • çok uzun yazmışsın be :(

0|0
    0|0
  • Okuduktan sonra kavusamazsak senı nasıl bulucam soran?

0|0
    0|0
  • anladıgım kadarıyla her sinirlendiğinde onu bırakıp sonrada af dilemişssin senin bu yaptıgını benım sevdigim adam da bana yapıyo yeri geliyo özür diliyo yeri geliyo aramıyo şöyle bişey var karşındakini yıpratırsan gün gelir pişman olursun onla tekrar olmak istersin bu sefer o istemez sen vazgecersin o gelir ve sen terslersin kaçan kovalanır hesabı bu eger kazanmak istiyosan vazgecme bn 1 bucuk yıldır dayanıyorum sevdıgım kısıye o hep bnden vazgecsede ALLAH büyük unutma ya sen mesaj at yada o atarsa tersleme düzgünce konuşun birbirnizi yıpratarak hiç bi yere varamazsınız ama bunları yapabılmen cabalaman için gururundan vazgeçmen gerek ve sana bi tavsiyem gurur yaparak hiç bi yere varamazsın aşkın için herşeyden vazgecmen gerek belki değmez ama pişman olmazsın yaptım onun için cabaladım dersin..

0|0
    0|0
    • :( ben çok af diledim ama olmadı eski sıcaklığını alamadım bi ara barışmıştık bana sağuktu ama belkide bana ceza vermeye çalışıyordu bende dayanamadım yine terk ettim onu

• başligini okuyunca mutlaka okuyup yorumlamaya karar verdim :( o duana nasil ihtiyacim var bi bilsen :( sana gelince cok naz yapmişsin oda dayanmiş ama biyere kadar erkekler bizim gibi degil onlar bitti degince gercekten bitiyor. sensiz yapamasaydi seni sevseydi inan 1 hafta bile ayri duramazdi arkadaşim sana güzel seyler söylemek isterdim ama bence onu bekleme artik gitmiş o. tabi belli olmaz gün gelir barişmak ister ama senin şuan yapabilcen hicbişey yok yalvarip kendini kücültme sakn onun gözünde. susmak en dogrusu senin durumunda. hayatina bak illaki başkasiyla unutacak degilsin sonra bir bakmişsin ariyor seni yine... (hep beklenmedik anlarda olur böyle şeyler). umarim herşey istedigin gibi olur.

0|0
    0|0
    • inşallah canım allah razı olsun rabbim hepimizi sevdiğine kavuştursun ayrılıp acısını yaşatmasın bizlere rabbim büyüktür.. Bir kapı açar mutlaka

• yasadıgınız bu sorun birkac defayla sınırlı kalsa barısma ihtimaliniz yüksek derim :( ama aynı seyleri okadar cok yasamıssınız ki ister istemez yine aynı seyler olacak korkusuyla barısmaya yaklasılmayabiliniyor. her seyden önce güwen tekrar kazanılmalı ama bundan öncede kendini buna inandırmalısın.. umarım düzelir we de bende sewdigime kawusurum :(((

0|0
    0|0
    • inşallah tüm sevenler kavuşur canımm bunun için hep dua ediyorum :(

• aminn.. bugün bu duaya benimde cok ihtiyacım wardı ;( gönlünde olan hakkında hayırlı eylensin ins ..

• amiiin canım amiin..Rabbim kimselere aşk acısı vermesiin rabbim byüktür hepimizi görecektir inş..

• bence bu aşk dışında alışkanlık bir hastalık hali.kesinlikle uzaklaş bu durumdan kendini bu hastalıktan kurtar. kapat bu sayfayı daha fazla uzamasın. hayatından tamamen çıkar numaranı değiştir uzaklaş yap bişeyler bence. duaların için teşekkürler amin

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim allah razı olsun..

Yükleniyor...