Vücut geliştirme sporu yapıyorum ve kilo almak istiyorum?

Vücut geliştirme sporu yapıyorum ve kilo almak istiyorum bu aradada sivilce tedavisi görüyorum ( sivilce tedavisi krem jel olarak görüyorum hap olarak değil yüzeysel ilaçlar kullanıyorum) Kilo almak istiyorum ne tür bir beslenme programı kullanmam gerek?
Lütfen yardım edin :(((

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardes sporla beraber karbonhidrat tozu kullanman gerek. Hardline ya da paran warsa weider in urunleri cok iyi. Bunun yaninda protein almalisin gunde en az 4 tane yumurta yemelisin tavuk yemelisin. Setlere agir gir 8 tekrar yap. Makarna ve pilav tuket. Eger bunlari yapmadan spora gidiyorsan bosuna kendini zorlama hammallik yapma. Ekmegi azalt cunku onu azaltirsan daha fazla yiyeceksin bunlari uygula b

0|0
    0|0
    • Bunlari uygula benm gibi saqlikli 3 ayda 15 al millet seni gorunce sana noldu desinler ;)

• Sivilce icinde yumurtanin sarisini yememeqi bir dene belki ona karsi bir alerjin olabilir

• Yok alerjim yok günde 2 yumurta sarısı 3 beyazı tüketiroyum

Kızlar Ne Diyor 2

• Karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenmen gerek.

0|0
    0|0
  • Bende kilo almak istiyorum fakat düzensiz yemek yediğim icin alamıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• günlük birkaç bin kalori alıp bol bol dinlenin. Aynı anda vücut çalışabilirsiniz. Bulk dönemine girin. kendi vücut tipinize uygun programlar var internette.

0|0
    0|0
  • 100 gr peynir, sabah 3 yumurta, 100 gr tavuk, 750ml süt içtim, onun haricinde kuruyemiş olsun, yemek olsun, ne bulursam elimden geldiğince yemeye çalıştım, 57 idim, 2 ayda 61,5 oldum, ama düzenli beslenme şart, bir de az yememek lazım

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslen.

0|0
    0|0
  • Sporunu Progainer ile destekle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...