Son 1-2 haftada sitedeki soruların ve cevapların kalitesi hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Ben yorum yapmıyorum. eskiler bu siteyi iyi bilir. eski üyelerin karşılaştırmasını daha yenilerin yorumunu alayım... soruların cevapların fikir tartışması babındaki düzeyi nedir?

0|0
11|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben bayadır buradayım ve site puanları indirince yorumlar ve sorular farklılaştı kavramına inanmıyorum.Ben buraya ilk geldiğimde puanlar yüksekti ama cevapları (bazı üyelerin cevapları) inanılmazdı.İnanılmaz saygısızdı.Biz diyince sizlerle bizim elimizde burayı güzelleştirmek.Bir bakın etrafa.Kim var burada?Siz ben varım.Benim elimdeyse etrafımı güzelleştirmek güç bendedir demektir.Ne kadar ortam bozulsa beni hiç kimse kişiliğimden çıkaramaz.Beni hiç bir ortam ne kadar bozulsada çizgimden çıkaramaz diye düşüşeniz size ve bulunduğunuz hiç bir yeri hiç kimse değiştiremez.Her zaman dengeyi bozcak insanlar olacak çevremizde.Sizin özelliğiniz ortam ne kadar berbat olsada çizgilerinizden çıkmamanız olacak.Ben bakıyorum ortam çirkinleşince bir çok üye boş vermeye başlıyor :).Etrafınızın sizi biçimlendirmesine izin veriyorsunuz.Bir çoğunuz burası karabalık olunca buraları seviyorsunuz.Bir çoğunuz çoğul olduğunuz zaman kuvettlisiniz.Bir çoğunuz bir kişiye eksi verince veya artı verince artılıyorsunuz vs vs.

Bundan arının.

İyi paylaşımlar.

0|4
    0|0
  • durgunluk var gibi,bazı üyeler elini çekti siteden bazıları pek az bakınıyor...yeni gelenler siteyi tam anlayamadıkları için klasik sorular soruyor ya da alalade bir tabirle ergenler...

bazı bazı sitede böyle bir durum oluşuyor,birden çok iyiyken birden sıradanlaşıyor biraz kişiyle biraz da o an ki sitenin durumuyla alakalı.

0|1
    0|0
  • Sorular vasat , kalitesiz cevaplar mevcut , hakaret ederek veya küfrederek kaba konuşarak cevap verenler mevcut .Eskiden böyle değildi ...

0|0
    0|0
    • fikre değil kişiye hakaret var... fikre saydır kardeşim ama kişiliği niye sürüyorsun öne.

• Farklılık var..Daha kaliteli sorular vardı şimdi yok denecek kadar az..Kaliteli cevaplar bulunabiliyor ama soru yok piyasada.Haliyle siteden soğutuyor..

0|1
    0|0
  • Site hep aynı

0|0
    0|0
  • Giden üye sayısından belli ediyor kendini.Güzel yorum yapanlar gitti nerede ergen, sorunlu kişiler var onlar geldi.

0|0
    0|0
  • aynı tas aynı hamam

0|0
    0|0
  • Eski üye olarak sunu dile getırıyorum hersey eskiden guzelmıs be..

0|0
    0|0
  • kötü

0|0
    0|0
  • düşüyor epey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Fiyat (Puan) düşünce kalitede düştü. Ayrıca sadece "Cinsellik" kategorisine girerek kızların cevaplarının altına belki hatun düşürürüm ya da egomu tatmin ederim düşüncesinde olupta yorum yapan insanlarda zaten belli ediyor kendisini..15-18 arası arkadaşlarında varlıgını düşünürsek eğer sitede bir ergen hegamonyasıda hakim..E drurum böyle olunca da nerde fütursuz nerde gereksiz soru gereksiz cevap varsa dolduruyor sayfaları. Evet eskiden böyle değildi..Gerek üyelikleri silinen gerek site bozdu diyipte kendi üyelikten çıkan arkadaşlarda yok artık son durum bu.

NOT: 1 seneden fazladır bu sitedeyim.

0|0
    0|0
    • ben de 18-19 aydır üyeyim. ve dediğine katılıyorum. ki soru sorarken düşüncemi söylemedim. etki yaptı demesinler diye:P

• Hakikaten bro dalga gecmiyorum :D

• öyle çok rahat bırakılmasından gereksiz hastalık ve cinsellik sorularından olsa gerek. site uzun ömürlü değil açıkcası benim için. insanlarda öyle takılıyor tanımadıkları insanlar ile uğraşmak güzel geliyor olabilir. sitenin tarzı ve kalite kavramı zaten çelişkili. ancak belli bir kaç arkadaş grup olup kendi aralarında sitede iyi vakit geçiriyor. onlar içinde site iyi gelebilir. onlar msnde de konuşsa aynı eğlenceli vakti geçirebilirler.

yani sadece sorular cevaplar değil yönetim ve sitenin kurgusunuda ön planda tutnak lazım. buradaki kalite arayışında.

0|0
    0|0
  • Aynı tas aynı hamam.belirli aralıklarla ste çok reroror oldu soruları sorulur zaten.Bu sitenin kötüleşmesi değil,soruyu soranın sıkılmasıyla alakalı.Bir arama buna benzer bir dünya soru çıkacak.

0|2
    0|0
  • sana katılıyorum ben ortada soru falan göremiyoru kardeş nasıl cevap yazacağımı şaşırıyorum ortada soru yok

0|0
    0|0
  • Saçma sapan sorular hep vardı..bence o yönlü bir eski yeni ayrımı yok. Ha aklı başında adam sayısı biraz daha fazla idi.. o yönlü bir düşüş var gibi evet..

0|0
    0|0
  • Kötü misalden emsal edinme çalışmaları var sürekli sürekli.. Sonuçlarından ne beklenir ? Tabii ki hiç..

0|0
    0|0
  • düşük

0|0
    0|1
  • Puanlar düştü cevaplar kötüledi.

1|0
    0|0
  • İnsanlar kafayı yemiş durumda.

0|0
    0|0
  • Kötüye gidiyor.

0|0
    0|0
  • 0

0|0
    0|0
  • ergenler sarmış siteyi.

0|0
    0|0
  • sorulacak soru kalmamış, hayatı idame ettirme çabaları

0|0
    0|0
  • herkesde bı şuur kaybı var :D

0|0
    0|1
  • eskiden çok daha geyik ve zeki üyeler vardı gittiler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...