Çalışmayan bir eşiniz olsa ne yapardınız bayanlar?

evet sorum bu çalışmayan bir eşiniz olsa ne yaparsınız ? çok rahatsızım bu durumdan ayrılmayı düşünüyorum çalışıyorum evin bütün düzenini ben sağlıyorum o ise evde yatıyor benim öyle birine ihtiyacım yok siz olsanız ne yapardınız?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• üniversite mezunu mu?iş bulamadığından mı yoksa aramadığından mı çalışmıyor

0|0
    0|0
    • evet lisans mezunu işletme .. cok az maas verıyorlarmıs begenmıyor beyefendı kendını doktor muhendıs felan zannedıyo :\

• haklısın öyle yapmayı dusunuyorum artık kesın bır karar alma vaktı geldı cok kez uyardım ama olmadı

• tek yapabileceğin o eğer daha yeni evliyseniz baştan bitirmek daha iyidir

Erkekler Ne Diyor 6

• Nasıl ya ? Kesinlikle karşıyım erkek oturup hanımının parasını yer mi ikiniz çalışın daha iyi yaşayın o ne güzel dünya...

0|0
    0|0
  • erkek dediğin yemez içmez evine bakar arkadaşım

aşkımı seviyorum ölüyorum demek kolay

ama zora gelince kaçıyorlar

ks de bir sürü yazanlar var luzumsuz gereksiz sebeplerden ayrılıklar bunların temel nedeni bence

ileri ki hayata yönelik

0|0
    0|0
  • adam evine bakamıyorsa delikanlı demem ve ben kadın olsam ona hiç bi şekilde karılik yapmam

0|0
    0|0
    • bende ayrılmayı dusunuyorum zaten bıktım artık

• bence bi kere daha konuş eğer hala ayni şekilde devam ederse ayrıl

• herşeyin bi kanunu var eşini karşına al konuş derim düşüncelerini direk kendisine sölemelisin

0|0
    0|0
    • defalarca söyledım ama dunya umrunda degıl.. ona ayrılmayı dusunuyorum dıyecegım

• karsılıklı olsun calısırım ben ama ıste tembel cok fena:( cok sagol yorumların ıcın

• önemli değil :( keşke elimden bişey gelse

• Evlenceğim Kadını Çalıştırmam,Eşini Çalıştırıp Kendi Çalışmayan Erkeklere,Erkek Demem...

0|0
    0|0
    • aksama kadar yatıyor cok zoruma gıdıyo:((

• edıyorum zaten cok sagol tsk:(

• eşin aslan burcunu :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Üzülürdüm rahatsız olrudum

0|0
    0|0
    • duzelmeyecegını bılsen ayrılmayı dusunurmusun?

• yok hayır o yuzden ayrılayım dıyorum ıste ..

• bencede tatlım :S

• ne demekmiş o ? yahu ben gidicem didine didine kadın halimle tüm evi çekip çeviricem efendim beyimiz napıcak yan gelip yatıcak evde sigarasını tütürüp tv de zap yapacak...? yok öyle ayrılmalısın yada bu durum değişmeli başka kaçarı göçeri yok

0|0
    0|0
  • Öyle şey mi olurmuş. Eskiden erkekler kadınları çalıştırmazdı ben evin erkeğiyim yeterim der gibi ama şimdi sizde tam tersi olmuş. 2nizde çalışın adamın yatması nedir ya.

0|0
    0|0
  • rahatsız olurdum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...