Sporla kilo almak için hangi hareketleri yapmalıyım ?

Arkadaşlar ben kilo almk için sipraktin şurubunu kullanıyordum iyiydi sanki iştah açıyordu ama kullanıpta gerçekten kilo alanınız varmı ?

Ve ben sporla kilo almak istiyorum evde yapabileceğim hareketler neler sizce ? Ne zaman yapmalıyım ? Hangi hareketleri yapmalıyım ? Kilooo almaak istiyorum ya çok yiyorum ama olmuyo :( Doktorada gittim ama iyisin bişeyin yok diyip yolluyorlar.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Balık yağı iç eczanede hapıda vardı heralde : /

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sipraktin aslında sakinleştirici bu yüzden iştah acabiliyor ve coğu sporlar kilo verdirir cunku guc enerji gidiyor sen yinede bol bol et sut yumurta ciğer kokareç somon balığı muz kivi ananas papates pizza hamburger yemen

0|0
    0|0
  • genetiğinde metabolizma hızın yüksek olduğu içn yediklerini hemen sindiriyosn. Depo etmen lazım yediklerini. Genetiğinle oynanması şart :) yemek yemeyerek kilo verilir ama almak biraz sıkıntı

0|0
    0|0
    • evet ya metobolizmm hızlı çalışıyomuş :(

• bilrm tabi tıp okuyorz boru mu :)

• Söyle o zaman bana hangi spor hareketleriini yapım nasıl alıcam kilo :D

• Fast food çocugu ol.

0|0
    1|0
  • Kas yapman lazım

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bundan 2 ay oncesınde doktora gıttım bana metobalızmamın hızlı oldugunu soyledı ve bı kaç hap yazdı bunu yazınca afedersın buyuk tuvalete gıtmemeye başlamıstım ve 2 kılo almıstım derken ramazan gırdı eskı kıloya dustum.ramazan bıttıkten sonra bu yazmıs oldugun suruba başlıcam.yazılan haplar bayagı pahalı geldı.bırde bunu denıyecegım umarım ıse yarar eger ıstersen ısımlerını verebılırım hapların?

0|0
    0|0
    • Çok isterim canım ya ben yedikçe tuvalete gidiyorum çünkü. Ve o kadar doktora gidiyorum iyisin diyip gönderyorlar vitamin hapı yazabilirim o da bu yastan sonra fayda etmez diyorlardı.

• Teşekkür ediyorum

• rıca edrm

• boy kilo kaç. merak ettim :-)

0|0
    0|0
    • 1.64 45 :(

• o kadar zayıf değilsin ya.

kilo almak istiyorsan hamur işlerine ağırlık ver. şerbetli tatlılara yüklen. tamamdıır.

• iyise kilon alma iste niye almak istiyorsun

0|0
    0|0
    • 45 kiloyum :(

• her iki saatte bi yemek ye, kalorisi fazla olan seyleri ye, gece yatmadan patates kizart ye, bende hemen kilo almadan yavas yavas almaya basladim, ben kendime bi liste yapmistim, 2 saatte bi yemek yerdim yagli seyler falan

• Evet bende liste yapıyım bari. Teşekkr ederim canım bol bol daha da bol yiyicem :)

Yükleniyor...