Kapat

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu başarı sağlar mı?

Galatasaray ın yeni tekknil trektörü hamza hamzaoğlu başarı sağlarmı

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Zorunda

0|0
    0|0
  • en azindan turk ligini bilen birisinin teknik direktor olmasini avantaj olarak goruyorum digerleri gibi adapte sureci takimi tanima vesayire yonden zaman kaybi yaratmaz, umarim yararli olur.

0|0
    0|0
  • başarılı olmaz

0|0
    0|0
  • prandelli gitti ya şükür 4. yıldızı takarız hamza hocayla inanıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hamza'yı, efendiliği ve uzaktan attığı sert şutlarıyla hatırlarım. jübilesi ile Akigo'lar arası ne yaptığını pek bilmiyorum. ama Manisa'da başarılıydı. ölçü olur mu, hayır elbette.
    sorun çok daha derinlerdeyse de... bu değişiklik, özellikle yerlileri olumlu etkileyecektir. Türk futbolcusu duygusal.

Galatasaray'da bir Sneijder (İtalyanlar) ve Selçuk (Terim) kutbu var ise... Hamza da, Terim'e yakın oluşu hasebiyle Selçuk kutbuna yakın duruyor diyebiliriz. bu, - bir umut- Selçuk'un toparlanmasına kıvılcım olabilir. (değilse, hemen kızağa çekilmeli. kredisi çoktan bitti.) ayrıca daha ilk günden yapılan dedikodularla, Hamza ve Sneijder karşı karşıya getirilmek isteniyor. umarım takıma olumsuz yansımaz. tamam Hamza Hoca Dünya Kupası'nda Sneijder için biraz iğneleyici yorumlar yapmışsa da, bunu kaşımak kimseye fayda sağlamaz. Sneijder, bu takımın en iyi futbolcusu.

kabul etmek lazım ki kadro kalitemiz de istenen seviyede değil. ayrıca "atıl" oyuncular var. Telles, Bruma gibi. Futbolcu, sahada oynaya oynaya gelişir. Hamza Hoca, bu oyuncuları kazanma yoluna gidecektir. yeni teknik direktörler genelde devr-i sabık yaratır çünkü; başarısız olmuş bir öncekinin hilafında hareket eder. bu her alanda böyledir, salt futbol değil..

bir de Ocak döneminde iki üç kaliteli ve nokta transfer yaparsak, 4. yıldız neden gelmesin.

emanetçidir Hamza Hoca. bir geçiş hamlesidir. umarım Galatasaray'ımızdan güzel anılarla ayrılır.

0|1
    0|0
  • Akhisar da kısıtlı kadroyla çok iyi işler yapmıştı... iyi bir taktisyen... camianın içinden biri.. bence biraz sabredilmesi durumunda başarılı olacağına inanıyorum..

0|0
    0|0
  • İNşallah sağlar

0|0
    0|0
  • kesin geldi mi? bence bir işe yaramacak. küçük takım da büyük işler yapan adamlar büyük takımlarda başarı sağlayamıyor. bkz : (abdullah avcı)

0|0
    0|0
Yükleniyor...