Sevgilim neden telefonda böyle yapıyor?

Bunu herzaman yapmıyor ama bazen konuşurken (telefonda) ben anlaticami anlatıyorum ama söylediğim şeyle alakalı hiçbisey demiyor "oldu aşkım öptüm hadi görüşürüz" diyor biranda. bende kala kalıyorum nediim özaman "görüşürüz" diyorum ve hemen kapatıyorum sonra geri arıyor "aşkım niye hemen kapattin seni seviyorum dedim" diyor. "yanlış bişeymi söyledim" diyor "hayır" diyorum sonra kapatıyoruz. Neden böyle yapıyor farkında değilmi?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• aynı sorunu ben de yaşıyorum...

sevgilim her şeyi çok detaylı anlatıyor.. sanki ondan başka hayatımda vakit ayırmam gereken kimse yok gibi davranıyor, konuşacak bir şey bırakmıyor yani kafamı şişiriyor... az öz konuş adamla...

0|0
    0|0
    • öyle yapcam zaten. o cenemi arattircam ama:)

• nekadar süredir birliktesiniz sorabilirmiyim

• yarın bir yıl doluyor :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Cok gevezelik yapdigindan olabilirmi belki simdi yazdiklarima sinir olacaksin ama ilgisizlikden

diyorum sana gerekdigi kadar deger vermiyor bence koy yan cebime dursun misali.

Bana öyle geliyorki Siz iliskiye girdini senin ona mecbur kaldigini düsünüyor.

0|0
    0|0
  • - Askiiiiiiiim, özledim ki seni

+ Oldu, hadi görüşürüz askim

- Görüşürüz

5dk sonra

+ Askiiiim niye kapattin?

- Özür dilerim hayatiiiim

+ Oyy ummmmuahhh

- Oldu görüşürüz askim

+ S***ktir Lan!

0|1
    0|0
  • Çocuğun diline kuvvet :)

0|0
    0|0
  • Çok konuşuyosundur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• erkekler yorum yapmaktan ziyade dinlemeyi tercih ediyorlar.biz kızlar gibi değiller.biz olsak hemen yorum yaparız,akıl veririz vs ama erkekler genelde öyle olmuyor.yani kafanı takacağın bir durum yok.

0|0
    0|0
  • Çok konuştuğumuzdan sıkılıyorlar önceki sevgilime bişi anlattım ne dememi bekliosun diye yanıt vermişti bana :D:D eğer mademsana öyle yapıyorsa sende bi daha hiç bişeyini anlatma ona uzun uzun.

0|0
    0|0
  • farkında değil :) erkeklerle kadınların günlük konuşma dinleme anlama kapasiteleri farklı. bundan kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • aynı benimki

0|0
    0|0
  • İlginç, içiyor mu acaba..

0|0
    0|0
Yükleniyor...