Galatasarayda degisim icin Teknik direktor yeterli mi?

Arkadaslar Galatasaray Teknik Direktor degisikli ile yeterli sonucu bulabilir mi mevcut kadro ile? Bence bulamaz pandev, bruma, hamit, selcuk, burak gibi futbolcularin ya kendisini gelistirip oynamasi ya da gonderilmesi mantikli geliyor

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Barosa katiliyorum.
    Hamzaoğlu 4-2-3-1 taktiğini daha çok tercih ediyor Sneijder forvet arkası kanatlarda da Bruma ve Olcan oynarsa iyi maçlar çıkartırız Bruma nın her maç oynaması lazım

1|0
    0|0
  • yeterli değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hamzaoğlu 4-2-3-1 taktiğini daha çok tercih ediyor Sneijder forvet arkası kanatlardada Bruma ve Olcan oynarsa iyi maçlar çıkartırız Bruma nın her maç oynaması lazım

2|1
    1|0
  • Hoca değişmesiyle iş bitmiyor Galatasaray kadro kalitesi olarak okadar düştü ki abartısız söylüyorum lafın gelişi de değil çoğu oyuncusu ptt 1. lig seviyesinde emin ol çoğu Boluspor, manisaspor vs o takımlarda oynayacak düzeyde.. bu takımda 3-4 oyuncu var onlar harici değişmeli komple yoksa isterse dünyanın en iyi 10 teknik direktörü hep beraber çalıştırsınlar yine birşey olmaz bu kadrodan.. şu Burak nasıl geldi bu takıma bu teknik direktörlerin göz mü kör hala ne diye kalabiliyor o ptt 1. lig oyuncusu da değil bana göre futbolcu bile değil

0|0
    0|0
  • Yeterli degil tmizlik olmasi sart.

0|0
    0|0
  • Baştan sona lazım değişim

0|0
    0|0
  • taraftarının bakıs acısı degısmesı gerekıyor

0|0
    0|0
    • Takima destegi konusunda?

• aynen sonucta galıbıyet ıcın sevceksek real madrıd barcelonayı severdık

Demek ıstedıgım ıyı gündede kötü gündede

• Guzel bir noktaya degindin ama bu her Turk takim taraftarinda boyle kotu gunde yere vur yuhala iyi gunde basina tac yap

Yükleniyor...