"Gerascophobia" yaşlanacagınızı bilmek sizi korkutuyor mu?

Yaşlanacagınızı bilmek sizi korkutuyor mu arkdaşlar ?bi gün saçlarınız olmayacak, göbekli biri olarak iş gidip geleceksiniz, yada yaşlanmış deriniz buruş buruş olmıuş bi kadın olarak.. ta ki bastonlu biri olana kadar ? düşnmesi korkunç geliyor bana :s

link :(

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Bak su an korkman normal cunku hayata doyamadin daha. emin ol yasliliga geldiginde uc yasadiginin uc katini daha yasamis evlenmis ya da cocuk sahibi olmus, olmasan da hayattan cok sey ogrenmis olacaksin. Insan birikimiyle korkularini yener. Hem her yasin cok farkli guzelligi var, gelecegi dusunup bugunu harcama. Once bugunde yasa. Gobekli olmak sana belki itici geliyor ama tonton dedeler cok sekerler :)) ki hep beraber yaslanacagiz. Nasil bes yil onceki halinde simdiden korkmana gerek yoksa, o da aynen oyle.

0|0
    0|0
    • evet böyle düşününce normal geliyor fakat bi düşünün 50 yasındasınız ama dışarda gençler gezip egleniyor falan ben kıskanırım valla :D

• Sen su an 15 yasindakilerin gezip eglenmesini takiyor musun aksine bu da gelnece mi diyorsun, zamana birak anlayacagiz her seyi.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Imm yok ya .. krkmyrm cunku yanımda bana eslık eden bırısı daha olucak =)

0|0
    0|0
  • Korkutuyor ama düşünmemeye çalışıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• o günlerinde ayrı güzelliği olacak...ben yaşlanıp eşim çıtır mı kalacak sanki :D iki yaşlı moruk olacaz..bide torunlar falan olursa ne güzel işte...

0|0
    0|0
  • yok ya yaşlaniyim bi an önce diye bakıyorum ama yaşlanıncada üçbuçuk atarım heralde bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Evet korkutuyor.Aslında bende daha çok ölüm korkusu var.Şimdiden diğer dünyada şu olayı şöyle anlatırım, böyle derim, şöyle hesap veririm gibi saçma şeyler geliyor aklıma :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...