Biri size deli gibi şiirler yazsa ne yaparsınız?

ben deli gibi birine aşığım ama onu rahatsız etmemek için aşkımı içimde yaşıyorum sadece ona şiirler yazıp paylaşıyorum şiir demeye de bin şahit gerek aslında onun isminden akrostişler sadece

yansımalarını hayatın bana başka başka yüzlerde

eritiyordum kendi nezlimde güneş misali senin yüzünde

limandan yarını bekleyen balıkçı karılarının düşünde

iz bilmeyen mecnunun adımlarının peşinde

zamansız mekansız seni aradım senin yüzünden

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Çok tepki vermem yazsın okurum o kadar..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• En azından uzaylıların var oldugunu ögrendigimiz şekilde bir haberleşme saglarsan iyi olur.En azından haberi olur . merhaba uzaylı biz dostuz :) // neyime yazacak ki şiir , şaşırırım herhalde ne iş diye :P

0|0
    0|0
  • haberimin olması gerekir. sende haber ver bence.

0|0
    0|0
  • Ya aşk adamı Yunus'a, Mevlana'ya çevirir. Söyletir durur. Tek fark onlarınki Hak Aşkı, seninki halk aşkı :)

0|0
    0|0
  • Biri bana deli gibi şiirler yazsa hepsini bir kitaba toplar tanesi 1 tl den starım.

Para paradır.

0|0
    0|0
  • şiir delisi olurum :)))

0|0
    0|0
  • delimisin niye şiir yazıyon derim :ı

0|0
    0|0
  • Kimin yazdığına bağlı olarak tepki veririm.

0|0
    0|0
  • deli gibi değil adam akıllı yaz derim :P

0|0
    0|0
  • Soğurum. Aşkın fazlası saplantılılıktır. Sevmem saplantılı insanları.

0|0
    0|0
  • şiir sevmem

0|0
    0|0
  • Deli gibi iil insan gibi yazsın bide internetten bulmasın mümkünse çoluk çocuk gibi :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• biri diğerini sevmiyosa destan yazsa nafile..bana da bi çocuk sürekli şiir yazıyodu hatta beste yapıp şarkı olarak sunuyodu.ama sevemedim malesef onu.gönül işte olmayına olmuyo.sadece şiir yazdığınla kalıyosun

0|0
    0|0
    • evet bende öyle yapıyorum onun bile haberi yok artık şiirlerden onu sadece susarak özlüyorum ama bizim bir geleceğimiz olduğunu da düşünmüyorum ama belki yıllar sonra ona sorarlarsa en büyük pişmanlığın ne o da belki keşke ugur a şans verseydim diye bilri

• herkes kendi yoluna baktıktan sonra dese nolur demese nolur..boşver..

• aynen öyle o mutlu olsun yeter

Yükleniyor...