Evdeyken canınınız çok sıkıldığında ne yaparsınız?

Evde boş boş otururken canımız sıkılıyordur hepimizini. Arkadadaşlarımız da tatilde. Peki siz neler yapıyorsunuz?

Güncellemeler:
Yürüyüşe gitmeye karar verdim şuan :D

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Film izlerim bitince mutfağa geçer güzel bi yemek yaparım o yemeği yer biraz uyur akşam olunca lunaparka giderim içimi dışıma çıkardıktan sonra mutlu mesut evime dönerim :)

0|0
    0|0
  • Kitap film

0|0
    0|0
  • kediyle ugrasirim, yemek yaparim, spor da olabilir, olmadi disari cikarim kesin yapilacak bir sey vardir

0|0
    0|0
  • Havuz ve basketbol.

0|0
    0|0
  • uyuyrum sadece

0|0
    0|0
  • evde boş boş oturmak diye bi eylem varsa bilki yapman gereken ama yapmadığın işin vardır...

0|0
    0|0
  • PS3 ya da film açarım... Yetmezse kitap okurum, olmadı tıkınacak bir şeyler hazırlarım :)

0|0
    0|0
  • yapılacak dünya kadar şey var şu hayatta...

0|0
    0|0
    • Ay sanırım yarın yapacagm tek sey bos bos dısarı cıkmak olacak :S

• dışarıdıda dolaşmak bile şu an içinde bulunduğun psikolojiyi değiştirmeye yeter arkadaşım...hadi saksıda çiçek değilsin...

• evdeyken oyun oynarım zaten pese başladım mı vaktin nasıl geçtiğini anlamam.

0|0
    0|0
  • Şu anki durumumdan daha farklı bir işle uğraşmak isterdim. Çünkü amacım başkalarınada yardım etme amacını güdümlemekdir. Hayır yarışında bulunmak isterdim. Yaptığımız hayırda birisinin tebessüm etmesine dünyalarımı verirdim. Ramazan ayında bir elim kubbede bir elim semada olmasını isterdim. Bu ayları bir daha görmek mümkün olmayabilir.

"Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir." Kanuni Sultan Süleyman

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Eldeki malzemeleri çıkarıp ilhamımı çağırırım bi bakmışsın ortaya oyuncak bir kedi , süslü bir mücevher kutusu , gözü kulağı ağzı olan bere ve atkı takımı çıkar

0|0
    0|0
  • mğzik açıyorum dinliyorum hareketli yabancı müzikleri seviyorum ya da film izliyorum korku filmi oluyor bu genelde bunlarda olmazsa çıkıp bir yürüyorum bir şeyi kendime bahane edip.

0|0
    0|0
  • süslenirim evde sacimi yaparim eger yorgunsam üstümü degisir bol seyler giyip uyurum, olmadi arkadasimi cagiririm ortami hazirlarim dertlesiriz felan ( sütlü suyada hastayi bu arada raki gibi gözüküyor hahaha ) oda olmadi arabayi alir hiz yaparim oda kesmedi abimi döverim yani yapicak sey cok simdi hepsini yaz yaz bitmez :D

0|0
    0|0
  • İftarı beklerken film izliyorum, internette dolanıyorum, arkadaşlarımı arayıp telefonda gevezelik yapıyorum. İftardan sonra canım isterse dışarı çıkıp dolanıyorum, arkadaşlarım müsait değilse annemle geziniyorum, evde kalırsam da ya televizyon seyrediyorum ya da köpeğimle uğraşıyorum. Sahura kadar bir film daha atıyorum. Oh mis.

0|0
    0|0
  • kızlarsoruyor.com a giriyorum :)

1|0
    0|0
  • İlk işim sims 3 oynamak ondan sıkılırsam need for speed oynarım o da sıkarsa kapatırım pcyi kitap okurum :D başka yapılcak bişey yok malesef :D

0|0
    0|0
  • Kek, kurabiye, yas pasta, tatli felan yapmayi cok severim... baya eglenceli oluyor :-) ama yemesini pek sevmiyorum ya :-D o yüzden gider ona buna dagitirim alin yiyin diye :-)

0|0
    0|0
  • ben film izlerim sıkıldığımda ..

yada tatlı falan yaparım zaman geçsin diye

0|0
    0|0
  • Film izlerim, bu ara kitap okuyasım hiç yok.

0|0
    0|0
    • Öglen 3 te uyanmaya calısıp sonra kitap okumayı denedim daha sıkıcı oldu ortam :)

• film al tüm gün film izle miskinlik yap :)

0|0
    0|0
    • Hergün filmleri izlemekten artık film kalmadı :D

• Simdiden acısını cıkaralım cocuga tatil yaptrmadım daha :D

• acıdım şimdi çocuğa :D boşver ortamı germe ki geldiğinde senle ilgilensin :D

• cem yılmaz dvd si ve komik dvd ler al çok işe yarıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...