Göbek kaç ayda erir?

Orta boyutta bir göbek her gun cekilen mekikle kaç ayda erir? ve bel çevresideki yağlar nasil ve ne kadar surede erir?

0|0
11|38

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• Mekik çekerek göbeğini eritemezsin sadece karın kasların gelişir bu da aslında göbeğini olduğundan daha şişkin gösterir. Göbeğini eritmek istiyorsan tüm vücudunu çalıştıran cardio egzersizleri yapmanda fayda var. egzersizleri 20 dakika ile başlatıp arttırmalı maksimum 1 saate kadar çıkarmalısın

Hızlı tempo yürüyüş, tempolu koşu, bisiklet ve benzeri hareketler yardımcı olur

0|0
    0|0
    • Yardımcı olmaz bence. Ben dünyanın kilosunu verdim ama göbek hala duruyor. Koşarak göbeğin eridiği falan yok. Zayıflayınca vücudun enine olan genişliği azalıyor ve göbek bu enine genişliği azalan vücutda orantılı şekilde duruyor. Zayıflamaktan kollarım inceldi ama göbek erimiyor. Anladın mı?

• Ben 90 kiloydum yazin baslarinda ramazanda oruc tuttum ve spor yaptim4 ayda 75 kiloya dustum 1.87 boyundayim zayif gosteriyorum sana tavsiyem gunde en az 30 dk kos veya evde kosarmis gibi yap ama en az 30 dk basaramayacagin birsey yok

0|0
    0|0
    • Koşarak göbek erimez bence. Bende hergün 1 saat koşuyorum. Eğer bir gün koşmayı aksatırsam, ertesi 2 saat koşarak telafi ediyorum. Kilo veriyorsun, zayıflıyorsun ama göbek hep oluyor. Zayıflamaktan kollarım inceldi ama göbek hala duruyor. Demek istediği mi anladın mı?

• çook uzun sürede eritirsin sadece mekikle en etkili yöntem tempolu koşudur yürüyüş de değil koşu hem göbek hem basen hemde bel çevresini kısacası bütün vücudundaki yağları eritirsin. yaklaşık 3-4 ayda iyi bir sonuç alırsın beslenmene dikkat etmen şartıyla

0|0
    0|0
  • düzenli ama az yersen, spor yaparsan, gece 7 den sonra yemek yemezsen, 3 ay da falan erir, ama spor yapmalısın. Bende kondisyon bisikleti var, sabah aç karnına 1 saat tempolu olarak kullanıyorum, çok işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • Ayva göbek ise kolay. Bira göbeği ise dinamitle patlatman laızm. Uğraştırır.

0|0
    0|0
  • 1.5 ya da 2 sene. Istersen baya kilo ver farketmez. Derinin toparlanmasida lazim. Onun icin uzun sure kilonu koruyup bol spor yapmalisin. ancak duzeni bozmazsan yağlardan kurtulrsn.

0|0
    0|0
  • Her gün mekik çekmekle göbek erimez. Hergün en az 1 saat cardio ( koşu bandi, bisiklet ve uzay yürüşü ) yapman gerekli. Arkasindan aletli jimnastik.. ve l-carnitin kullanman lazım. Yag yakıcı. L-carnitin bir yağ yakicidir, tek başına kullanıldığında hic bir işé yaramaz. Haftda en a. 4 gün antreman şart. Ve boğazinı tutacaksın :)

0|0
    0|0
  • 4-5 ay

0|0
    0|0
  • Kareş yanlış yoldasın mekikle göbek zor erir sorrını öğrenmek istiyosan anlatırım uzun ızun deneyimlerim var bu konuda 25 kilo verdm ve bunu yağ olarak verdm

0|0
    0|0
  • valla yemene içmene dikkat edersen erir

0|0
    0|0
  • düzenli şekilde çok öğün az yiyerek ve mekiği ortalam sayılarda abartmadan yaparak günlük 1 saatlik yürüyüşle yaza zımba gibi olursun :)

0|0
    0|0
  • Neye göre orta kime göre orta :D

0|0
    0|0
  • eğer 3 ayda falan gitmesini bekliyorsan hayal kırıklığı olur.
    adam gibi yemene içmene dikkat edip, her gün gerekli sporunu yaparsan ortalama 6-9 ay olur diye tahmin ediyorum. Yaza kadar gider yani.

0|0
    0|0
  • Beslenme %70 önemli ilk ona kendini hazırla bunları yapıp kısa sürede eritirsin.

0|0
    0|0
  • Mekik cekmek bel yaglarini goturmez hersey ne yedigine bagli. Mekik cekmek eger beldeki yaglarini verirsen o bolgenin sarkmasini engeller fit bir gorunum saglar

0|0
    0|0
  • Mekik karın kasını büyütür ve şekillendirir göbeği eriticem diyorsan beslenme ve kardiyo ( koşu ve tempolu yürüyüş) yapman lazım sporu çok iyi araştırmış ve yapmış birisi olarak beslenme hepsindende önemli diyebilirim.

0|0
    0|0
  • mekik yağları eritmez sadece vücudu sıkılaştırır. Yağ yakmak istiyorsan kardiyo yapman lazım

0|0
    0|0
  • Mekik gobek eritmez..

0|0
    0|0
  • İlk baş yapman gereken iyi bir beslenme programı cıkarmak olacak sonra kendine göre bir spor programı ayarlarsın en önemlisi beslenme

0|0
    0|0
    • bir sey soracagim bu halk ekmek merkezlerinde satilan altin ekmek yararli olur mu diyetimde? mesela sabah 1 tane altin ekmek +muzlu sut oglene dogru 1 tane daha yaninda su aksamda ne yiyecegimi bilmiyorum.. kepekli biskuvi, tam tahilki ekmek arasi sanduvic laktozsuz sut ve diyet yoguetlari gibi seyleri tuketsem nasil olur? aksam yemeklerinde haslanmis kirmizi et veya tavuk eti yesem?

• tabikide yani demek istediğim proteini fazla olan kaynak tükemen lazım ki spor yaptıgında bunu karşılasın göbekte en önemlisi beslenmedir bunu bütün GYM cilere sorabilirsin herkezin karın kası vardır yalnız önündeki yağ tabakassı göstermez protein+spor 3 4 ayda düzenli yaparsan biraz kasın görünür ve fit durursun :) başarılar kolay gelsin

• ya kisiden kisiye kilodan kiloya degisir bari suanki kilonu ve kac kilo vermek istedigini yazsaydin ona gore biseyler derdik

0|0
    0|0
    • kili vermek istiyorum demedim kilovalip veremiyorum yapim geregiyle sadece gobek eritmek istiyorum

• Olumsuz mekik çekmek le göbek erimez yağsız ye eti ızgara ya da şiş ye bol bol ye ekmek yeme şeker li sakız dahi cigneme makarna pirinç bunları kes 4 ay sonra gör az ye sık sık ye

0|0
    0|0
  • mekik çekmelisin kızı erkeği yok :) ve yemenle orantılı 3-4 ay

0|0
    0|0
  • Mekik göbek eritmez!!! Anlatamıyorum bunu bir türlü insanlara.. Tam tersi göbegin artar çünkü yağ tabakasının altında kas kütlesi oluşturursan hacmi artırırsın bu da daha fazla göbek gibi görünür..

0|0
    0|0
  • Mekik çekmek göbek eritmez karın bölgesini güçlendirir ve şekillendirir önemli olan beslenmedir

0|0
    0|0
  • 5 ay 12 gün de Tam olarak

0|0
    0|0
  • Sabah kahvaltısını kes.. Ve kalktığın zaman ılık su iç

0|0
    2|1
    • Halk arasinda donen sacma sapan ve yanlis bilgilerden sadece bir tanesi...

• Asla değil.. Asıl yanlış olan Sabah kahvaltısını sıkı yap, öğlen yumuşak , akşamı ise az..
      Kiloyu yapan kaloridir. Kalori ne kadar artarsa o kadar kiloya yol açar. Sabah kahvaltısı ise başlı başına kalori dünyası.. Ufak bir kepek ekmek ve ufak bir peynir son derece yeterli.
      Sıcak (ılık) su ise mideyi küçültür ve sindirimi kolaylaştırır. Mide kastır, ne kadar çok malzeme girerse o kadar esner ve büyür.

• @mitayo Kahvaltı yapmayan insan gün boyu sürekli acıkır...

• 3 yıl belki :D

0|0
    0|0
  • Yaptığın spora ve beslenmene bağlı.

0|0
    0|0
  • metabolizma hızına , uyku şekline , beslenme şekline göre değişir

0|0
    0|0
  • göbeğine göre değişir baba :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 11

• Mekik göbek eritmez. Erimesi için bol bol yürüyüş ve koşu yapacaksın. Tempolu bir şekilde ya yürüyeceksin ya da koşacaksın.. göbeğin düşmanı bunlar. Biraz erittikten sonra mekiğe başlayacaksın sıkılaşması için. 1 yıl diyorum.

0|0
    0|0
  • Mekik gobek eritmez yanlis yapiyorsun. Mekik sadece alttaki kaslari kuvvetlendirip sekillendirir. Gobek eritmek icin kardiyo calisman gerek.

0|1
    0|0
  • beslenmene ve haftada kac kez spor yaptigina bagli erimesini istiyorsan dengeli beslenmeye (meyve, sebze, her gün salata, balik, et cesitleri, günde 3litre su icmek) özen göstermelisin ve haftada en az 3 kez 45dkligina spor yapmalisin
    ama tabii heresin göbegi de erimez
    kimi zayiflar sadece göbeginden kimisi sadece bacaklardan ve popdan.
    Genetik bozukluk ta olablir ama sen ilk önce dediklerimi yap. Baktin olmadi bir diyetisyene danis

0|0
    0|0
  • Naparsan yap gitmior anasini satim mekikle alakasi yok

0|0
    0|0
  • Hergün düzenli spor yaparak ve günde en az 10 bardak su içerek 2 ayda eritirsin canım ben okullar açılcak diye sadece 10 gun bir spor yaptım 3 kilo verdim -,-

0|0
    0|0
  • Dans et

0|0
    0|0
  • mekik bir işe yaramaz diye biliyorum göbek eritmek için

0|0
    0|0
  • 4-5 ay

0|0
    0|0
  • Aynı dertteen bndede var pfff