Hamza Hamzaoglu yeni teknik direktorumuz olacakmis sizce nasil secim?

Son 20 yilin en basarisiz milli takiminin yardimci antrenoru bence fedarasyonun bize kazigizi siz ne dusunuyorsunuz? Bu arada uzatmayayım hamza hamzaoğlu galatasaray'ın değil fatih terim'in çocuğudur. geçen sene fatih terimi alarak kazık yiyen federasyonun galatasaray'a kazığıdır. Sneijder düşmanı, terim yancısı, kendi takımını satan hamza hamzaoğlu galatasaray'ın yeni teknik direktörü oldu. Bundan sonra birdaha maclari izlemem !

Güncellemeler:
arena'ya gelmesi durumunda fatih'e gösterilecek tepkinin aynısının ilk maçtan kendisine gösterilmesi gerekir çünkü kendisi bir kukladır. gösterilmeyeceğine eminim ama en azından sneijder'e büyük bir sevgi gösterisinde bulunulmalı. taraftarın her şeyi gördüğünü, aptal olmadığını anlamalılar.
ayrıca eğer yabancı düşmalığı yapıp başarısız olursa (ki yaparsa başka bir ihtimal yok) 2. devreyi göremeyeceğine inanıyorum.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Profosyonellikten tamamen uzak bir teknik adam. Sneijder için söylediklerini ise büyük talihsizlik olarak değerlendiriyorum belki Terim e yalakalık yapmak için bu sözü söylemiştir yoksa sportif olarak Sneijder e bu sözü söyleyen adama teknik direktör demem ben.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle bu adamin olmamasi lazim ! Terim yalakasi adam hicbir basarisi yok kariyerinde 45 yasina gelmis ! Tugay ya da Hasan Sas gelse daha iyi olur. Selcukla burak her mac 11 sneijder yedek olur bu zihniyetteki adamin antrenor oldugu takimda.

• Fatih Terimden alıcak talimatları takımın kadrosunu taktiğini ve sistemini Terim belirleyecek. Aynı Cumhurbaşkanı Erdoğan gibi. Hamza bir kukla olacak

• 6 ay sonrada terim gibi takimin basina !

Kızlar Ne Diyor 3

• Izleme iyi olur

0|0
    0|0
    • inşallah hamza hoca seni bu dediklerine pişman ettirir renktaş bende sana kıs kıs gülerim artık :)))

• gelirse başarılı olmaz

0|0
    0|0
  • hamza Hamzaoğlu umudumuz son çaremiz başarılı olacağına inanıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hamza hamzaoglu iyidir yanliz öyle deme
    Akhisarda yaptiklari ortada
    Ancak bence onun yerine Tugay Kerimoglu'na sans verilse daha iyiydi sanki

0|0
    0|0
    • Akhisari ilk 5 sirayami soktu ligde napti? Hicbir basarisi yok

• ben eski oyuncular diyom sen belirli basari kazanmis adamlardan bahsediyon:))
      Galatasarayin kendi oyuncularindan birisi gecmeli basa
      diye düsünüyom

• Tugay bence olmaz mancininin yardimcisiyken hicbir artisi olmamisti takima , selcuk formayi fener macinda eline verince otoriteside bitti takima soz geciremez. Olabilicek en mantikli isim Hasas Sas olur eski oyunculardan. Oda gelse ama selcukla buragi kesmez bize selcukla buragi kadroya almayacak hoca lazim !

• Sen ortaligi karistirmak isteyen bana gore gsli olmayan birisin kukla mukla ne alaka anlamadim sneijder konusinu buyutmeyin fazla ortada birsey yok gizlican ;)

0|0
    0|0
  • Başarılı olacaıgna inanmıyorum ama olsun

0|0
    0|0
  • ben olsaydım daha yararlı olurdum

0|0
    0|0
  • hiç gerek yok

0|0
    0|0
  • Futbol kalmadıki izlenecek çok şey kaybetmedin ama bu gs gidişatından değil siyaset karıştı ve o zamandan beri 20 yıl geriledi tarafsız bakıldıkca böyle

0|0
    0|0
    • Aynen oyle akp el atti futbola tamamen.

• Tamamen katiliyorum futbolu katlettiler ! Unal aysal gibi bir adam bu zihniyetlerin yuzunden gitti adam kalsaydi galatasarayi avrupanin en iyi 10 takimi arasina sokacakti.

• Zihniyetlerine sokayim da oda yok

Yükleniyor...