Biz bu Diego Ribası napacağız arkadaş. nerede oynatacağız? katkı sağlayacağını düşünen var mı?

Tamam adam iyi futbolcu kariyerli futbolcu ama Fenerbahçenin sisteminde yeri yok. Fenerbahçe 10 numarasız oynuyor. galatasaraya satsak almazlar mı acaba:))

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• klasik bir 10 numara değil bu sebeple FENERBAHÇE sisteminde yeri yok denecek bir adam da değil ama Alex'ten çok emre'ye benzeyen bir oyun stili var çok koşuyo bu yüzden her zaman kadroda yer bulabilir de sakatlanmış napcaz ak harbiden

0|0
    0|0
    • sakatlanmış 1-2 hafta rahatız oynadığı maçların hiçbirini kazanamadık.

Kızlar Ne Diyor 2

• zamanı var diyor herkez ama kaç ay oldu inşallah gerçek diegoyu izleriz artık

0|2
    0|0
  • fenerbahçede para çok dert etmeyin :))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu sistemde oynaması zor

0|0
    0|0
  • Diego geçen sene nasılsa bu senede aynı. Atletico da kulübede oturuyordu Fenerbahçe dede kulübede oturuyor Werder Bremendeki Diego yok artık ama isterseniz Burakla takas yapabiliriz

0|0
    0|0
    • aman aman burakı denedik olmadı kalsın. ama tarık çamdalla takas olur bak. gökhan Gönül yaşlandı

• Suana kadar hic verim alinamayan bir oyuncu fb adina aslinda alex gibi degilde emre tarzida oynayabilir peste cmf gibi :) ama bu mevki icin fiziginin cok iyi olmasi lazim pandevle takas ederiz anca baska almayalim hic :))

0|0
    0|0
    • fiziğide iyi aslında. koşu mesafeside üst seviyede. Türkiyede çok faul yapılıyor diyor belki sıkıntısı budur. pandevi trabzona verin. aldıklarınıza karşılık gönül alma olur:))

• bize tarık çamdalı verebilirsiniz onu isterim

• Tariga karsi diegomu :) trabzon alsin ama bizde şu an trabzonun kalecisi fatihi bide cardozoyu alsak fena olmaz :))

• Çok boş bir transferdi

0|0
    0|0
  • Diego hala nasıl form tutturamadı hayret ediyorum, fenerbahçe maçlarını izlemiyorum. Galatasaray maçlarını bile izlemiyorum da Diegoyu tanıyorum, şimdiye takımı sırtlamalıydı en azından bir maçta

0|0
    0|0
  • Diegonun toparlayacagini dusunuyorum kalitesi belli

0|0
    0|0
Yükleniyor...