Basen ve bacak yağlarimdan nasıl kurtulabilirim :(?

Basen ve üst bacaklarımi eritmek için hergun sadece squat hareketleri yeterli olur mu? Yoksa önerebileceğiniz başka egzersizler var mi ? ya da hergün koşu mu yapmalıyım. s

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Squat faydalı olur, eğer yapıyorsan..

0|0
    0|0
    • Evet yapıyorum ama squats hareketini genelde popo büyütmek için yapiyorlar ya. bir ay boyunca hergün devam etsem üst bacaklarmda yağ yakimi olur mu diye düşünüyorum. s

• İnşallah canım cevap için teşekkürler :)

• Rica ederim =)

Erkekler Ne Diyor 5

• Yürüyüş

0|0
    0|0
  • squat çalış bir spor salonuna kesin kaydol bizim spor salonuna gelen bayanlarda gerçekten düzelme varmış yani iyi gelir

0|0
    0|0
  • Bolgesel zayiflama diye bisey yoktur

0|0
    0|0
    • Ne yapmak lazim peki önerebilecegn bişey var mi?

• Evet güzel olurdu ancak bu aleti kullanma imkanim yok şu an maalesef yalnızca koşu bandim mevcut. s

• O zaman egimli kullan bandi

• bazı kızlar neden bu kadar iğrenç

0|0
    0|0
  • Bölgesel Zayıflama olmaz kardio kondisyon yüklü hareketler yaparsan 4 ay da değişimi görürsün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yağlarla beraber squat'a başlarsanız son derece çok büyük bir yapıya sahip olur fiziğiniz. İlk olarak koşup yürüyeceksiniz.

0|0
    0|0
  • Spor yap bacaklar için hangisi daha etkiliyse ve bu süreçte bol su iç yediklerinede dikkat et

0|0
    0|0
  • yürüyüş ve koşu devamlı yaparsan bunları bacakların incelir basenlerde çok erimesede şekil verir

0|0
    0|0
  • bolgesel zayiflama diye bir sey vardir.
    strec film tak.
    ve oyle spor yap. C=

0|0
    0|0
    • Herkes başka bişey söylüyo kafam karıştı :) bir sürü bacak ve basen egzersizleri var nette hangisini yapacagimi şaşırdım. Squat hareketi bana faydali gibi geldi ama etkili olur mu emin olamadim

• yarar :)

• hızlı yürüyüş ile

0|0
    0|0
Yükleniyor...