Hamza hamzaoğlu hakkında ne düşünüyorsunuz benim fikrim çok olumlu?

Benim fikrim. çok olumlu yeni terim yeni Ferguson olabilir gs da akisar aLip getirdiği nokta belli snaijder hakkındaki yorumlarana gelince o yorum yaptı bir anlık gs ekmek yiyip hasan felan daha ağır elestiriler yapıyor çok doğru karar bence 5 senelik kontrat yapilmali

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Sneijdere top ayagina geldiginde oynuyor diyen adam hakkinda olumlu dusunmem

0|1
    0|1
  • başarılı olmaz gibi bakalım

0|0
    0|0
  • eski bir Galatasaraylı sert mizacı var bence disiplini sağlarsa başarılı olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bende olumlu dusunuyorum altta ise yorumlari gorunce uzulmedim degil sneijdere onu demis bunu demis butun yorumcular diyo birakin artik futbolcuyu oni bunu aslolan galatasaraydir ve hamzs hocada sneijderi en iyi sekilde oynatacaktir.

0|0
    0|0
  • Sneijder in aldığı parayı hakedip hakmediğini sorgulayan bir adamdan medet umulmaz. Hamzaoğlu akıllı olsun Sneijder e karşı bir tane yanlışını gorursek onun anasını belleriz.

1|0
    0|3
    • anasını belleriz mi ahahaha renktaş umarım sneijder gitmez burak def olur gider

• Yemisim snaijder gs kimler geldi kimler geçti ben hamza hocaya çok guv3niyorum

• Sneijder ve Drogba Gsye Hagiden sonra gelmiş en büyük yıldızdır. Galatasaray önümüzdeki 10 yıl Sneijder gibi oyuncu alamaz. Geçen sene Drogbayada aynısını yaptınız adamı gönderdiniz bak şimdi Burak a kaldık. Öyle yemişimle falan olmuyor bu işler iyi futbol oynamak için iyi oyunculara gerek var.

• herşeyden önce eski kaptanımız denizlisporda çok iyi işler yaptı lige çıkaracaktı ama yönetimin adiliği işte görevden aldılar sonraki sezon akhisarı çıkardı lige bence doğru tercih hatta ben sezon başı bas bas bağırdım hamza hoca diye ama tabikide beni kim ipler neyse eğer ki gelirse an itibarı ile kesin birşey yok çok iyi olur kanatindeyim

0|0
    0|0
  • Yabancı olmasın da kim olrsa olsun ama şu an kimse kurtaramaz Galatasarayı çünkü kaliteli oyuncu kalmadı bu sezonu ilk 3 sırada bitiremeyiz bence ve bu kadronun %95i temizlenmediği sürece hayatta düzelmez isterse dünyanın en iyi teknik hocalarının hepsi bir yönetsin yine olmaz ptt 1. lig takımlarına döndü takım nerde mal varsa getirdi mancini ile prandelli

0|0
    0|0
    • Yanlış kadro çok kötü değil 3 hafta önce bu hamle yapılmalı şu anda avrupada dewam ediyo olabilirdi bjk kadrosu bizden çok mu iyi

• Belki Şampiyon olamayız ama bizim. gs taraftarı olarak sırtını zi donmememiz lazım bizim. için skor değil futbol onemli

• Bence değişmez bu oyun şekli en azından Burak oynamamalı bu takıma çok büyük bir zarar.. Galatasaray'ın 2011-2012 yılındaki oyununu özledik Elmanderli, Engin'li, Emre'li o pres yapan ileride rakibi boğan kanatların çok süper işlediği bir mekanizma gibi işlediği ve ileri uç elemenlarının özellikle de Elmander'in presi sayesinde defansın dinlendiği savunmada açık vermeyip16-17 maç gol yemediğimiz sezon gibi olmasını istiyorum takımın o takımdan eser yok Burak mal gibi ne pres yapıyor nede ofsayttan kurtuabiliyor bir Alex telles dediler gelecek vaadeden bruma dediler Veysel Sarı dediler işi mahvettiler nerde az iki maç iyi oynayan adam görseler aldılar hemen oyuncuların birçoğunun fiziği bile zayıf ayakta ölmüşler sanki yırtıcı futbolcu lazım bize Melo gibi iyi oynadığı zamanki Engin gibi yenilgiyi kabullenmeyen aşırı hırslı adamlar lazım

• Hiç sevmediğim biri.

0|0
    0|0
  • Buda Sneijder'i oynatmaz, yine kıyamet kopar. Galatasaray Sneijder gibi bir iki yıldızını satıp kasasına sıcak para soksa çok iyi olur bence.

0|0
    0|0
  • sezon sonu gönderilir.

0|1
    0|0
  • fenerli olman muhtemel

0|0
    0|0
  • Bunuda gönderirler kanka

0|0
    0|0
  • Arsenal dortmundu, dortmund anderlecth i, anderlecth galatasarayı, sonra hepsi birden galatasarayı:)))

0|1
    0|0
    • yürü git senin çocuğun filan degilim

Yükleniyor...