Galatasaray ın Yeni Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlunun Sneijder İçin Söyledikleri Sözler Ne Olacak?

Hamzaoğlu gün içinde açıklanacak. Dünya kupasi sırasında TRT de Sneijder için çok ağır ifadeler kullanmıştı ve Gs taraftarlarıda büyük tepki göstermişti. Prandelliden kurtulduk diye sevinen Gsliler Sneijder i kaybettiniz artık. Sneijdersiz Galatasaray bırakın şampiyon olmayı gol dahi atamaz ne düşünüyorsunuz Gsliler hala mutlumusunuz?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• gs'li değilim hamza hamzaoğlu gs için doğru tercih midir değil midir onu da bilmiyorum ama bildiğim bir şey var eğer bir adama güvenip takımın başına getirmişseniz hangi oyuncuyla çalışmak istiyorsa onunla çalışmasına kiminle çalışmak istemiyorsa da onunla çalışmamasına imkan vermelisiniz. sneijder'i de çok fazla abartmaya gerek yok bence. öyle çok dünya klası bir topçu olsa t. r de işi ne gs' en son fb'nin 10 puan önünde şampiyon olduğunda sneijder diye bir oyuncu mu vardı gs'de fatih terim dahi istemiyordu adam açık açık dedi istemiyorum almayın diye ünal aysal başkan olarak takıma yıldız oyuncu kazandıracağım sevdasına düştü. bütçesi de ancak inter'de 4 aydıır oynamayan sneijder ile 35 yaşındaki drogba'ya yettiği için onları aldı yıldız olarak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mutluyuz canim batmasin size

0|0
    0|0
  • Kaş yapayım derken göz çıkarıyolar. Batırdılar takımı el birliğiyle

0|0
    0|0
  • mahfettiler canim takimi, fatih terim donemlerini dusununce aglayasim geliyo

0|0
    0|0
  • takımda harcanması gereken sırasıyla hakan balta Selçuk burak umut varken sneijderi harcama kendi kafasına sıkmak olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• lincoln
    misimoviç
    drogba
    baros
    son hatırladıklarım.. bu kervana sneijder i de koyun.
    hamza şu an için erken ve yanlış tercih, akhisardaki gibi açık takımlar olmayacak karşısında. kapanan, savunma yapan takımları nasıl açacak? üstelik gekas yerine burak var :)

0|0
    0|1
  • Sneijderi küstürecek

0|0
    0|0
    • Aynen Sneijder giderse Gs 3. luk icin Trabzonla yarisir ama Trabzon gsden daha iyi sence

• Trabzon geçer onları

• Sneijder i gönderecek ya da harcayacak adamın mangal gibi yüreği olması lazım

0|1
    0|0
  • Hamza Hamzaoğlu iyi bir hocadır maddi bütcede sıkıntı çeken kulüpleri iyi yerlere taşıyabilecek kapasitede bir hocadır fakat Sneijder hakkında öyle konusması onun gündemde olabilmek amacında olduğunu düsünüyorum.. Sneijder hatayı sevmez gidebilir umarım gitmez ama giderse çok üzülürüm ama hamzaoglu gelirsede üzülmem en azindan bu sene prandellinin sacma sapan sistemi ve ruhsuzluguna bir nebze olsun guven gelir

0|0
    0|0
  • Sorun olacagini dusunmuyorum aralarinda cozerler biyutulcek birsey yok gundem yaratiliyo iste.

0|0
    0|0
  • Televizyonda yorumcu olanlar gelmesin diyordm geldi yazık oldu

0|0
    0|0
    • Sneijderi harcayacak büyük ihtimal

• Yonetim Sneijder i harcıyor zaten

• göndermek için ama gönderirlerse kendi fişinide çekerler

• galatasaraya yapacağı en büyük iyilik sneijder ve meloyu kadro dışı bırakmak olur. takımın ahengini ikisi bozuyor

0|0
    0|1
    • Ahenge falan bakmaz bu is yeteneğe bakar Burak kazmasimi gol atacak

• evet. selçuk besleyecek burak kazması atacak. gol kralı olduysa selçuk sayesinde

• hamza hoca yanlış konuşmuştu bende duyunca tepki göstermiştim ancak hamza hocada bu camianın evladı onuda silmemek lazım ben gelmesini çok isterim bence gelirse snejderle sorun yaşamaz

0|0
    0|0
    • Valla ifadeler çok ağırdı Sneijder pek kafaya takmaz ama Hamzaoğlu bu Sneijder i harcar

• öyle birşey yapacak güçte değil hamza diyelim yaptı o zaman kendi ayağına sıkar

• adam yabancı düşmanı ya. fatih hocasının talimatlarıyla hareket ediyo zaten. muhtemelen ilk maçta sneijder'i 18'e almaz.

0|0
    0|0
  • Ne dedigini bilmiyom tam olarak ama wesleyi oynatmayan bir hoca uzak dursun gs den

0|0
    0|0
    • Anlasildi diyorlar wesleyi sen artik unut Burak ve Selcukla yola devam

• abartmaya gerek yok zaten klubte snider in maaşını verecek parada yok türk bir teknik adam iyidir en azından ligi biliyor terimin yardımcısı sıkıştıgı zaman ondan yardım alır

0|0
    0|0
    • İyi oyuncu olmadıktan sonra ligi bilse ne olacak? ? Sneijder Gsnin en iyi oyuncusu büyük maçları falanda kazandırıyor Sneijder olmazsa Gs için 4. lük basaridir

• iyi oyuncu varda ne oluyor 40 tane oyuncu var bakıyoruz oyuncuların göbekleri çıkmış sen hesap et ne kadar zamandır fizik çalışmıyorlar ben istiyorumki hepsini kovsunlar tamamen alt yapıdan bir takım olsun hırslı başarıya aç ve az para alan bir takım kursunlar başlarınada işini seven bir hoca koysunlar

• Sen 40 tane adama ne bakiyosun Gsde üç tane iyi oyuncu var Muslera Melo ve Sneijder Sneijder de en iyisi bunlari cikardigin zaman Gs bir Anadolu takimi

• Sneijder yoktu iki sene üst üste şampiyon olurken... imparator dönemindeki kadro şekline dönülmeli..

0|0
    0|0
  • bu Sene Şampiyon Fenerbahçem :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...