En yakın erkek arkadaşımla öpüştüm şimdi ne olacak?

Arkadaşlarımın dediklerine göre bu kişi bana yazıyor ama hem sevgilisi var hem de yakın arkadaşım.

Şile'de oturuyor.En son gittiğimde denizdeydik, sarılmıştık birbirimize. Benle dalga geçti, bende tokat atınca trip attı.Affetsin diye ne istiyorsun diyordum bilmiyorum diyordu ama her şey şakaydı.Dudak dudağaydık, öp dedi, hayır dedim yanağından öptüm.O da yanağımdan öptü baya.Sonra dudağımdan öpmeye başladı. Ben başta karşılık vermedim ama sonra ben de öpmeye başladım. 3 defa öpüştük.

Daha sonra bu konudan hiç bahsetmedik.Normal devam ettik zaten 2gün oldu daha.Ben onu kaybetmek istemiyorum yakın arkadaşım sonuçta.Ya bir daha öperse ? Bundan sonra ne olacak ?

Güncellemeler:
Ve şu anki sevgilisini baya aldattı
ayrıca ilk defa biriyle öpüştüm

0|0
9|36

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşlığınız kalmamış onunla bir daha konuşma ve ondan uzaklaş

0|0
    0|0
    • yakın arkadaşım ama her şeyimi biliyor ne olursa olsun yanımda olmasını istiyorum

• en iyi cevap için teşekkürler :)

• ben teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 35

• universe kardeşimizin dediği gibi erkekler erkeğin kavgası mezara erkekle kızın kavgası yatağa gider çok doğru bir söz.

1|0
    0|0
  • tokat at . küfür et . . ne yapıyon lan ************** diye bir cümle kur sonra sapık var de linç etsinler , vay adi herif arkadaş yapılırmı bu .s insan kuzenine dayarmı lan :D sözüyle benzer durumdasınız . amaan bırak başka çiçekleride koklasın gençsiniz sonuçta :D

0|1
    0|0
  • Erkek ile erkeğin şakası mezarda, erkek ile kadının şakası yatakta biter der atalarımız. Bu adamlar nerden bulmuş bu lafları aklım almıyor. Her lafa cuk diye oturacak şekilde tasarlamışlar.

3|2
    0|0
    • ahaha aynen bu soruya tam oturmuş kardeş cevabın artıladım.

• Erkekten yakın arkadaşmı olurmuş! İşte böyle dudak dudağa alırsınız soluğu =((8

0|0
    0|0
  • sevgilisi de varmış işte arada da senle takılır falan.

1|1
    0|0
  • Bide çocuğunuz olur, adını da arkadaş koyarsınız ne güzel olar : )

0|2
    0|0
  • erkeklerle kızlar arkadaş olamaz doğaya aykırı demişler zamnnda, kanka ayağg*tayağ gibi büsürü laflar söylemişler zamnnda ne hacet.

1|1
    0|0
  • Bir şişede 1000 tabak yıkayan fairy aşkına bu da ne

1|1
    0|0
  • daş yağacak daş

0|1
    0|0
  • 2 seçimin var ya onla görüşmeyeceksin yada böyle olayları normal karşılayacaksın.sonrasında neler olur bilinmez.

0|0
    0|0
  • bundan sonra ne olup olmayacağı sana kalmış sen eğer onu istiyorsan öpmesine izin ver ve sevgilisinden ayrılsın ve mutlu bi ilişkiniz olsun

0|0
    0|0
  • bacayı ates sarmıs ıtıraf et snde ona asıksın oda sana

0|0
    0|0
    • benim için çok değerli ama aşığım denemez

• boyle gıderse hayatın boyunca yanında olacaktır zaten emın ol :) kocan olarak

• hahahahah diğerleri öyle düşünmüyor

• level atlamışsınız.. wuuuu

0|1
    0|0
  • Yiyosa bidaha vursana çocuğa

0|1
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: kedi oğlan doğuracak.

0|1
    0|0
  • Senı kullanıyo:) Heveslerinize yenık dusmussunuz:)

1|0
    0|0
  • yav neden benim böyle yakın arkadaşım yok bizde niye yok

0|0
    0|1
  • öpüşmeden bişey olmaz ama yarın birgün sevişirseniz çocuğunuz olacak :ı

0|0
    0|0
  • sevgili olacaksın ne olacak

0|0
    0|0
  • Kızlar hep erkek arkadaşlarına sarılıyorlarmı çözemedimki ?

0|0
    0|0
  • Tamam arkadaşım öpüştün anlıyoruz 3 saattir rehin almanı anlamıyoruz

0|0
    0|0
  • İlk olduğunu bildiği için seni daha da bir etkileyebilmekiçin öpmüş.Seni kullanacak. işte.

0|0
    0|0
  • vermişiniz odunları hala soruyorsun ya

0|0
    0|0
    • napıyım yani

• seviyorsan öp ve sevgilinden ayrıl bana gel yoksa olmaz de 24 saat içinde sana geri dönecek görürsün bak

• Sevgilisinin yanısıra seni de aradan çıkartacak.

0|0
    0|0
  • 2. sarıdan kırmızı kart

0|0
    0|0
  • Bence anlık bir olay plaj bikini çok yakın oturma birazda yakınlaşmışsınız :D

0|0
    0|0
  • Nasıl bi ilişkidir arkadaş bu

0|0
    0|0
  • İzin vermeyeceğim.

0|0
    0|0
  • Sana Niyeti Bozmuş...Bu Cevabımdan Sonra Ne Yapcagına Sen Karar Ver..

0|0
    0|0
  • Bu olaydan sonra hiç öpüştünüz mü ?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 9

• tek iki sık sen eylenecek kızzın diger kız ise evlenecek kız ;) o seni sadece sex objesi olarak görüyor o diger kızı ise gercekten seviyor sende kendini bu duruma düşürmüşün tebrikler

1|0
    0|0
  • bundan sonrakinde çocuğunuz olur heralde :D şaka bi yana fena olmuş ya.bi kere arkadaşlık kalmamış onu geççeksiniz.kanka ayağı bilmem ne ayağı dedikleri bu olsa gerek :) bence o sevgilisini sevmiyo bu yüzden onu bırakması daha doğru olacaktır.sana karşı bişeyler hissediyosada biraz zamana ihtiyacı olduğu belli.siz öpüştükten sonra utanmış olsa gerekki hiç bişey olmamış gibi davranıyo

0|1
    0|0
  • denizde sarılmıştınız normal arkadaştınız , güzel öpüşmede güzel ya boşver gitsin altı üstü bi öpücük herşey olacağı yere varır

1|0
    0|0
  • sevgılısıyle hala beraber mi

1|0
    0|0
    • evet beraber

• sen bılırsın ama bnce konusmalısın

• o zn cocuk abaza hıc by olmamış gıbı davran daha ıyı

• Ben hayatımda böyle yakın arkadaşlık görmedim.

Ne öyle sarmaş dolaş filan.

1|2
    0|0
  • anlat anlat heyecanlı oluyor.

0|2
    0|1
  • Bir daha tekrarlama. dedikleri gibi yatakta biter bu iş

0|1
    0|0
  • saçmalamışsınız canım :S fakat iinsan en yakın arkadaşına aşık olamıyorsa kime olabilir kiii

0|1
    0|0
    • Ya bir de "ben arkadaşım olarak gördüğüme o gözle bakmam" yalanı var. İfrit oluyorum o söze. Kızın biri "bugün bacım yarın ihtiyacım olmaz" diyordu bana. Bana yazan bir kızdı üstelik. Neyse sinirlenmeyeyim gene :)

• saçmalık noktası çocuğun sevgilisi olamsı :D

• en az bi kere sevişirsiniz. olacağı bu.

1|1
    0|0
Yükleniyor...