GS'nin Son Durumu İçin Ne Düşünüyorsunuz?

GS'ın bu hali ne olacak? Bir GS'li olarak çok üzülüyorum :(

0|0
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• Düştuysek KALKARİZ ölmedikya.

3|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 26

• Siz Galatasaraylı olarak üzülüyorsunuz. Ben sporsever olarak üzülüyorum. Rakip takımlar Galatasaray'ın düştüğü bu hale bakıp sevinebilirler ama kendi halleri de ortada. Ayrıca Galatasaray olmadan ezeli rekabet olmaz. Hele ki bahsettiğimiz kulüp köklü ve Türkiye'ye tarihinin en başarılı dönemlerini yaşatmışsa.

Diğer taraftan Galatasaraylılar da şapkayı önlerine alıp yaptıkları hataları iyi analiz etmeliler.

Galatasaray'ın hali böyle olmamalı. Her zaman inişler ve çıkışlar olacaktır ama böyle değil.

Galatasaray aklıma sevdiğim bir filmi getirdi. Gerçi konusu Basketbol ama yine de ilham verici. Fİlmden etkileyici bir şarkı seçtim hem de filmi tanıtıyor ;

http://www.youtube.com/watch?v=qiiV7fxDbSE

0|0
    1|0
  • Başarilar gelir geçer, asaletin bize yeter. Yönetim takimi batirmaya yeminli olsada sonuna kadar destekliyorum, prandelli serefsizi gitse çok güzel olur. Bir daha italya defteri kapansin, ünal başkani özledik. En çokta avrupada 8 yiyen, turnuvaya katilamayan takimlar, kisaca itin köpeğin maskarasi olmak üzücü.

1|0
    0|0
  • Düzgün bir teknik adamla şampiyon oluruz o yüzden üzülecek birşey yok

1|0
    0|0
    • o teknik adam gelsin artık o zaman. koskoca aslanla avrupa şampiyonu almuş bir takımla alay ediyorlar ya. ben bunu gururuma yediremiyorum. bende bir GS maçını neşeyle izlemek istiyorum. heyecanla sevinçle izlemek istiyorum

• Bizde gelsin istiyoruz. Bizde en az senin kadar üzülüyoruz.
      Yenidenn avrupada kupa kaldırmaya oynucaz en kısa zamanda sıkma canını renktaş.
      Her takımın iyi ve kötü sezonları olmuştur.
      Eğer güzel bir teknik adam gelirse bundan sonra arkana yaslanarak gönül rahatlığıyla izlersin :)

• Bence böyle giderse 5-6 yıl içinde kapanabilir.. kriz var borç çok maçlarda çok taraftar yok sportif başarı yok önüne gelen 3-4 atıp gidiyor kadro dersen 3-4 oyuncu harici Galatasaray seviyesinde değil hatta birçoğu ptt 1. lig oyuncusu gelir yok hep hatalı şekilde gider var böyle giderse iflas edebilirler diye düşünüyorum.. Bu durumdan kurtulmaları çok zor Muslera, Sneijder, Melo, Semih haricinde herkes gitmeli yerine adam gibi Galatasaray seviyesinde adamlar gelmeli ama zor böyle giderse saydığım bu 4 isim de gider Muslera için birçok Avrupa takımı yoklama yapıyor Sneijder için Manchestar United uğraşıyor Semih için Atletico Madrid kapıda bunlarda gider böyle giderse..

0|0
    0|0
    • hayret ediyorum zaten nasıl hala GS de kalıyorlar diye

• Şu Burak gibi adam bile Galatasarayda oynayabiliyor ya ben ona hayret ediyorum

• tamam avrupaya veda ettik ama şu an 24 lig maçımız var ve liderle aramızda 1 puan var. eğer odaklanırsak açık ara şampiyon oluruz yeter ki takıma inan desteği ver kenetlenin başka GALATASARAY yok demenin tam zamanı

1|0
    0|0
  • Prandelli istifa etti ben gayet mutluyum onun dışında maçlarda içim yanıyordu. Real maçında sevincten agladigimi bilirim.

1|0
    0|0
  • Üzülme geçer

1|0
    2|1
  • GS dediğin GIZLAR SORUYOR mu?
    http://i.hizliresim.com/6l7PPE.png

0|0
    0|0
  • Her takimin iyi kotu donemleri olur avrupa defteri erken bitmis olabilir ama ligde hicbirsey bitmedi ve en kotu halimiz bu bizim hamza hoca takima yararli olacaktir.

0|0
    0|0
  • Hersey cok guzel olacak.

1|0
    0|0
  • Her takimin basina gelecek bir durum turkeyede tarih yazmis kendini kanitlamis bir takim bu sene bir cacik olmaz ama er ya da gec duzelecektir

1|0
    1|0
  • Bu daha iyi gunleriniz ama uzgunum

0|0
    1|0
  • Ben şahsen üzülmüyorum çünkü 2011 senesinde şike sürecinde şampiyon olan takım şampiyonlar ligine gönderilmediğinde galatasaraylılar çok sevinmişti. Ardından bir sene sonra Fenerbahçe çoğu oyuncusunu sattı öyle lige devam etti şampiyonluğu son hafta kaçırdı. Bir sene sonra yine galatasaray şampiyon oldu yine şampiyonlar ligi ve iyi para kazandı. Geçen sezonda Fenerbahçe şampiyon oldu ancak yine ceza aldı 2 sene men edildi o zamanda galatasaray şampiyonlar ligine gidip gelir sağladı. Drogbalar Sneijderler Eboueler alındığında helal ünal başkan süpersin dediniz, ama gördüğünüz gibi herşeyin bir bedeli var.

0|0
    0|0
  • Üzgün bir insan olmak için galatasaraylı olman yeterli malesef

0|0
    1|1
  • Galatasarayın işi çok zor. Borç batağındalar. Maçlarında stadı bile dolmuyor doğru düzgün. Toparlanması zaman alacaktır.

0|0
    0|0
  • 4 -4 lük der susarım:)))

0|0
    3|0
  • Zor grupta oynadi

0|0
    1|0
  • Haklısın ama takimi toplayacak bir teknik adam Lazım hem üzülme Türkiye'de herşey çabuk unutulur yarın başarı gelince bu günler unutulur merak etme

0|0
    0|0
  • Genel konusursak iyi teknik direktör iyi futbolcular iyi sonuçlar getirir. Yüksek maliyetli olabilir ama sonuca degecektir. bkz. man. city, psg, vs.

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • Prandelli gitti sonunda... Hamza hazmaoğlu geliyor bakalım hayırlısı..

0|0
    0|0
  • Neden uzuluyorsn ki. Prandelli denilen illet s. tiroldu gitti :)
    Hatta mutlu olmalisin

0|0
    1|0
  • bende gs liyim. Yensekte yenilsekte gsliyim. Ama bu duruma bende üzülüyorum.

0|0
    1|0
  • Lastik markasi teknik drektorunuz gitti :) rahat olun biraz

0|0
    1|0
  • Bir şey diyemeyeceğim. Tek bildiğim çok mutluyum:p

0|0
    1|0
  • Neler gördü bu takım bunuda atlatır yeter kı vefasız olmayalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tekniksiz teknik direktörünüz gitti artık tekniği bol biri gelir umarım. Gs, gs olalı bu kadar düşmemisti ben sadece gülüyorum :-)

0|0
    1|0
  • Uzulmekle bir yere varilmiyor

0|0
    1|0
  • Prandelli takımı yedin bitirdin mahvettin defol git artık !!

0|0
    1|0
  • Prandellinin gitmesi iyi oldu hamza Hamzaoğlu bize faydali olabilir tabi eğer fatih terimin tüyolariyla insallah bu sadece göstermelik biseydir fatihh terimin maşası olur hamza hamzaoglu

0|0
    0|0
  • üzülme ucunda ölüm yok ya dimi

0|0
    0|0
  • Ben hiçte üzülmüyorum bir fenerbahçeli olarak:))

0|0
    0|0
  • bize her yol Galatasaray

0|0
    0|0
Yükleniyor...