Tam o anda başka kadının/erkeğin adını söyledi. Ne yapardınız?

Çok sevdiğiniz delice aşık olduğunuz insanla evlendiniz.Odanızdasınız.Tam öpüşmeye başlayacakken yanlışlıkla başkasının adıyla hitap etti.O an ne yapardınız?

Ben terkederdim tam da o an...

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• benim sorumu çal sen. :D

0|0
    0|0
    • ya dedim ya sorcam diye adamı sinir etme :D

• öpüyorum seni o zaman merak etme ben başkasının adını söylemem sana hayatta.

• canım ya

Erkekler Ne Diyor 10

• İsmimi değiştirecek değilim ya ilk önce 112 yi arar sonra ambulans gelene kadar döverdim tabi ilk önce arkadaşlara söyler mahallenin tüm sokaklarını girilmez hale getirirdim arabalarla.

1|1
    0|0
  • kızın adı seraptı , guzel guzel öpüşürken diğer kız arkadasım esranın adı agzımdan cıktı,ırkıldı cekıldı aNLAMADIMMMMM dedi ben de kararlı kararlı ee ne var bunda ESRAR olsada kafayı bulsak dedım , hı sonucu guzel bitti . yedi galiba:)

0|0
    0|0
    • iyi taktik :D isimden yırtmışsın :D

• Sorma, tırstım epey bi . alttaki yorum yapan kızlardan birine denk gelmemişim şükür

• adam seri sapık. :D bu siteden de mi olabilir ?

• Efendim Esra diye tepki verirdim :)Hemen paranoyaya bağlamamak gerek :)

0|0
    0|0
  • napmamı isterdin :D

0|0
    0|0
  • Bende başkasının adını söylerdim :)

0|0
    0|0
  • 2 gram aklına *** der ve giderdim *,*

0|0
    0|0
  • balayı yerine dayakanı olur du herhalde

0|0
    0|0
  • Hayrola yatıya misafir mi çağırdın ilk gecemizde derdim :D

0|0
    0|0
  • ağzını yüzünü s.. bırakırdım bı köseye :D

0|0
    0|0
  • önce hiçbirşey olmamış gibi devam eder sonuna kadar ne varsa artık sonda tatlı matlı falan... ondan sonra da eşeğin sudan gelememesi için bir eşeğe bir ona...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yapabileceği en büyük kötülük olurdu... Hiç bir kelime edemezdim, kelimeler içimdekini anlatacak kadar güçlü olamazdı, iterdim ve kinle bakar eşyalarımı toplar evime dönerdim. Evlenmişiz birde üstelik bekara koca boşamak kolay. Terketmezdim yani affettirmesini beklerdim ama o bende sahip olduğu çok fazla şeyi kaybetmiş olurdu.

0|0
    0|0
  • ısmımı degıstırıyımmı askım derdım:P

1|0
    0|0
  • Çakarım tokatı

1|0
    0|0
  • önce suratına okkalı bır sekılde cakarım sonra terk ederım onu

0|0
    0|0
  • vuhuuu :D küfrü basardım kaba bi şekilde ama içimdeki çocuk küserdi heralde ömrü billah :/

0|0
    0|0
  • Büyük konuşma istersen:))) Ben de ona başka isim söylerdim ödeşirdik:)

0|0
    0|0
  • ne yapacağım, olabilir, dalgınlıktır. kızmam.

0|0
    0|0
    • tabi hem benimle hem başka birisiyle görüştüğünden dediyse kötü. ama bi isim söyledi diye de böyle olduğuna karar vermezdim.

• mantıklı tabi ama bilmiyorm ben kaldıramazdm

• öyle bir şey yapacak kadar boş bulunmaz çünkü bilir bulunması tehlikeye yol açar sevgilimde bunu bilir saten benim ne yapacağım belli olmaz çnkü ismi söylediği dilini kesebilirimde:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...