Merhaba benim saçım ve kaşım bu renk ama ben kaşımın rengini açmak istiyorum.Sizce olur mu ? Kaşını boyatan ?

Merhaba benim saçım ve kaşım bu renk ama ben kaşımın rengini açmak istiyorum.Sizce olur mu ? Kaşını boyatan ?

link

0|1
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• renk tenin nasıl ama ona göre yakısır yada yakısmaz

0|0
    0|0
    • tenim beyaz azra akının biraz bronz ya hani teni benimki onun iki ton açığı gibi düşün.

• papatya suyuyla ölme eşşeğim öölme :P

• link bunları dene o zaman

Erkekler Ne Diyor 4

• Bırak öyle kalmalı

0|0
    0|0
  • amannnn bı derdın bu olsun bee

0|0
    0|0
    • değişikli bişi istiyorum ben =(

• benım kız ark kaş boyasıyla açtırdı , ama sen acık tenlıymıssın , kıvırcıklarını bıraz dalgalı hale getırırsen süper olur

• saç kremi bakıyım o zaman ben kaş kalemi de bakıyım :D buğday tenliyim ben baya soluk buğday :P

• sana böylesi yakışıyo değiştirme :D

0|0
    0|0
  • bunu herkes yapıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Saçlarına uyumlu olmalı kaş rengin , sebep nedir ?

0|0
    0|0
    • kaşlarım kara düşüyor tatlım :/ bide bi yerde okudum sarışın kadınlar iki ton koyu esmer kadınlar iki ton açık tutmalılarmış kaş renklerini

• Kaş boyasıyla halledersin sen o işi ;)

• öle yapıyım bari :D alıyım bugün iki ton açığı da bi boyıyım fikir olsun :P teşekkürler

• bu halı cok guzel ugrasma bence :)

0|0
    0|0
  • sorun yok boşuna boyatma

0|0
    0|0
    • tatlım kaş açık renk olursa hani gözlerim daha dikkat çeker diyorum hani :P koyu kahve gözlerim

• boya o zaman sonuçta görmeden bilemezsin hoşuna gider yakışırsa devam edersin

• Bırak doğal kalsın

0|0
    0|0
  • gereksiz bişey . senin saçınında kaşınında rengi güzel çünkü.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. saçıma fön çektirince kaşımla saçım aynı renk oluyor ama kıvırcınıkken kaşlarım koyu düşünüyor :/

• isitiyosan 1-2 ton kaş boyasyla açtırabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...