Yağ yakıcı haplardan hangisini kullanmalıyım?

Sporla birlikte yağ yakıcı hap takviye kullanmak istiyorum ama en iyi sonucu hangisi verir bilmiyorum lütfen yardımcı olun kızlar ;)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• en iyici sonucu senin gün içerisindeki beslenmen ve antremanların verir.
    ben 2 senedir vücut geliştirme yapıyorum daha hiç birşey kullanmış değilim, sizdeki bu besin takviyesi merakını anlıyamıyorum. zora gelince hemen çareyi böyle şeylerde arıyorsunuz yazık.

0|0
    0|0
    • iilede kullanıcam diyosan Multipower L-Carnitine en kaliteli ürünlerden bitanesidir ama pahalıdır.

Erkekler Ne Diyor 8

• Muscletech Hydroxycut veya MHP TakeOFF iyidir..

Tabi iş sadece bunlarda bitmiyor.
    Protein alımını bayağı bir arttılmalısın.

Yoksa işe yaramaz.
    İşin sırrı beslenmede; özellikle sabah kahvaltısında.

Ama bunun yerine, antrenman öncesi bir fincan şekersiz Nescafe ve yanında bir adet bebe aspirini de alabilirsin; o da iyi iş görür. Yeter sana.

0|0
    0|0
  • Perfect Nutraiton L-carnatine, Kullandığım açık ara yan etkisi olmayan muhteşem bir enerji veren yağ yakıcı, bu enerji ile cardio yapmazsan bişey olmaz ama onu da ekleyeyim. Sbah okul ordan antreman sağlam crdio , ordan işe (gece çalışıyorum bir dönem) ordan arkadaşların yanına bara mekana sabaha kadar zıpla hopla enerji bitmiyor. Bulması biraz zor ama yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • Multipower l carnitin piyasadaki en iyi yağ yakıcı zararlı diyenlere bakma sen spor para işidir besin takviyesi olmadan istediğin vücudu elde edemezsin

0|0
    0|0
  • Ilac kullanmayin lutfen.

0|0
    0|0
  • L carnitine luqiet belli dozlarda kullan ama kişiye göre zararları var troit lere zarar verir örneğin guatr şeker filan olmicak

0|0
    0|0
  • L-carnitine

0|0
    0|0
  • zararlı şeyler değil mi o haplar ya

0|0
    0|0
  • yemeklerı löp löp götürürken hangı haparı kullanacagını düsünseydın ya! . d. d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beden hocamın eşi bu haplarla vefat etti. Eh bi' zahmet uzak durmanızı düzenli beslenme ve spor yapmanızı öneririm.

0|0
    0|0
  • Sakın kullanma tehlikeli ölme riski varmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...