Galatasarayin yeni teknikdirektoru sizce kim olmali?

Galatasarayin yeni teknikdirektoru sizce kim olmali?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Bence fatih terim geri gelmeli..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• Haziran ayında Lucescu gelecek zaten sezon sonuna kadar ligi iyi bilen bir yerli hoca getirelimde zaman kaybeymeyelim Hikmet Karaman şu anda en iyi seçenek

0|0
    1|0
  • şu an için en mantıklı aday hikmet karaman gibi duruyor..

0|0
    0|0
    • Herkesin dilindd ayni insan olduguna gore grrcekten kuculmus galatasaray

• alakası yok yanlış düşünüyosun bence... çok iyi bir taktisyen iy ibi hoca sen isminin yabancı olmasını istiyosun galiba... gerets in adını duymuşmuydun bize gelmeden önce ama rekor puanla şampiyon yaptı bizi mesela.. önyargıyla bakıyosun sen mevzuya..

• Tabi hedefinin ne olduguna bagli bir durum. turkiye sampiyonlugu için hasan sasta olur tugayda. ben turk olacak kivrak zekaya bakarim. sergen yalcin geciyor gonlumden

• Lucescu

0|0
    0|0
  • Önceliğim Hikmet Karaman'dır. Sonrasında Eric Gerets. Lucescu takımı yarı sezonda bırakıp gitmez hiçbir yere o yüzden unutun o ismi :)

0|0
    0|0
    • Hikmet karaman kaldiramaz galatasarayi. sergen fena giderde camiasi farkli

• Fatih Terim için de zamanında kaldıramaz diyorlardı. Prandelli kaldıracak gibiydi de ne oldu? Hikmet Karaman iyi adamdır. Teknik direktör olarak da başarılı olacaktır. Ayrıca fenere gelen aykut kocaman olsun ersun yanal olsun.. örnekleri var yani kaldırır :)

• Prandinelli gelmeden olmaz dedim ben. italyan gonder italyan al sacmaydi olmadi. galatasaray kariyer deneme tahtasi olmamali. bazi mevkiler vardir hep en iyiler oturur orda. real madride kendini kanitlamadan gidebilirmisin asla gidemzsin. belli basarin olmali. cunku buyuk kulup. gs de nasil bir capi var sen dusun

• Fatih terim o adam olmadan galatasaray işe yaramaz ( yanlış anlamayın ).

1|0
    0|0
  • bülent ersoy

0|0
    0|0
  • Bu takıma sinyorden baskasi yalan kardesim

0|0
    0|0
  • yılmaz vural of course

0|0
    0|0
  • Arsenal dortmunda, dortmund anderlecth e, anderlecth galatasaraya, sonra hepsi birden galatasaraya:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...