Trabzonspor'da istikrar sürer mi?

trabzonsporun lıge kotu başlasa da son haftalardaki STSL ve avrupa maçlarında gösterdiği galibiyetler sizce bırkaç maçlık iyi şans mı? yoksa sizce istikrar devam edebilecek mi?

taraftar gibi değil objektif olarak yorum yapın lutfen

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Şans denmez buna

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ersun ucuruyor tsyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ersun işini bilir

0|0
    0|0
  • İnş devam eder iyi bir kadorları var ben beğeniyorum ve şans değil bence hakediyolar.

0|0
    0|0
  • Trabzonlu olarak bu sene sampiyon oluruz diyorum. avrupa da da cok iyi gideriz. cunku trabzonspor tarihinin en iyi kadrosuna ve durust bir baskana sahibiz. trabzonspor icin her turlu fedakarligi yapan bir baskan var. bir şampiyonluktan sonra trabzon rahat 5 sene tutulmaz.

0|0
    0|0
    • o kadar heveslenmeyelım bence :) kadro ıyı teknık heyet ıyı ama oynadıgımız lıg turkıye

• Hakemi de yenecek gucte bir kadroya sahibiz. cok ofans bir takımımız var.

• Trabzonun kadresi kaliteli böyle devam eder.

0|0
    0|0
  • 70li yılların sonunda 80liyılların başında olduğu gibi ligin yarısının karadeniz takımlarından oluşmadıkça şampiyonluk zor

0|0
    0|0
    • böyle bır lıgde trabzonun şampıyon olmasını bende beklemıyorum. ama olamayacagından degil oldurtmayacaklarından dolayı

• zamanında iç saha ve deplasmanda zonguldakspor giresunspor vb. gibi takımlar şampiyon ts tezahüratıyla gönül şikelerini yaparken iyiydi. Ee zamanında yaptıkları bir yerden çıkacaktı muhakkak

• seyircinin nasıl tezahurat ettıgıne bakarak sıke var denmez ya da lıgde trabzonspor harıcınde bir ya da ıkı tane daha karadenız takımı olması bırsey ıfade etmez. 30 yıl gecmış üzerinden en fazla acaba o donem şike olmuşmudur dıyebılırız. 3 temmmuzdakı şike davasında ise herşey net

• ersun yanal olduğu sürece trabzonsporun performansı artarak devam eder

0|0
    0|0
  • Ben Artvinli biri olarak sonuna kadar Trabzonsporumuzu destekliyorum inancım tam :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...