GALATASARAY'ın başına Hangi Teknik Adam Geçmeli?

Ben Fatih Terim'in Dönmesinden Yanayım Tamam Bazı Durumlar Oldu ama gurur yapmanın zamanı değil Bizi BU kaos tan ancak o çıkarır Özür Dilesin gelsin olmadı Mustafa Denizli :D

Güncellemeler:
Büyük İhtimalle Hamza Hamzaoğlu Gelicek ben Çok Sevindim Çok iyi bir teknik direktör bizi uçurur, Resmi teklif te yapılmış ve Akhisar ile mucizeler yaratmıştı...
Hamza Hamzaoğlu Takımımıza Hayırlı olsun Çok İyi Oldu :) Ali Dürüst Açıkladı :)

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim ne diyordu ben adaletin olduğu yerde olurum diyordu şimdi nerde? Erdoğanın talimatıyla Demirörenin altında çalışıyor. Şimdi size soruyorum adalet Demirören ile Erdoğandamı var? Böyle bir adamın bizde yeri yok. Tercihim Alman bir hoca olurdu ama Haziranda Lucescu geleceği için şimdilik yerli hoca düşünülüyor tercihim Denizli ya da Karaman

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Denizli gelirse meloyu keser yalniz benden soylemesi

0|1
    0|0
  • tabikide Fatih Terim geçmeli :) <3

1|4
    2|0
  • Valla sanırım Mustafa Denizli gelcek

0|1
    0|0
  • galatasaray ne zaman zor durumda olsa fatih terimi çağırıyorlar o da geliyor hemen :)

0|2
    1|0
  • Kıt futbol bilgimle şunu diyeyim: zico

0|1
    1|0
  • Ayni fikirdeyim Fatih Terim gelsin :/

0|1
    0|0
  • hikmet karaman olsun

0|1
    1|0
    • hikmet karaman fatih terim özentisi ama gelirse hırslı adamdır başarabilir ama tecrübesi yok

• Hikmet Karaman Gelir Reklamını Yapar GALATASARAY ı idare edemez buradanda kovulur

• Haydar Dümen

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• İmparator geçicekse ben sanmıyorum ama tabiki onu isterim olmadı Karaman veya Denizli.

0|1
    0|0
  • Hangisi daha hayırlı olursa o geçsin. kim desem bilemedim bu durumda.

0|1
    0|0
  • aykut kocaman gelmeli bence

0|1
    0|0
  • Artur Zico'yu getirin

0|1
    1|0
  • Arsenal dortmunda, dortmund anderlecth e, anderlecth galatasaraya, sonra hepsi birden galatasaraya:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...