Rüyamda kırgın olduğum insan benimle barışmak istiyordu, ne anlama geliyor?

Rüyam da kırgın olduğum, sevdiğim insanın benimle barışmak istediğini konuşmaya çalıştığını gördüm. Ama ben barışmadım. Sizce ne anlama geliyor ?

Güncellemeler:
Sürekli görüyorum bu rüyayı

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• git barış işte barışmanıza sebep olsun

1|0
    0|0
    • Barışamayız. Hemde aynı sınıftayız bilmiyorum okullar açılınca ne olacak .

• kan davasımı var aranızda barışın

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendini buna odaklamışsın buna geliyor.

1|0
    0|0
  • Kinlenmişin ona karşı.Hemde en aşırısından.Bu kadar kindar olma.

1|0
    0|0
  • barış onunla

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• rüyaların tersi çıkarmış... ya sanırım bilinç altında sürekli bu var ve rüyalarına giriyor.

1|0
    0|0
  • hayır olsun öncelikle...demek ki seni düşündü,konuşmak istiyor..Allah rızası için tekrar konuşmayı dene..iki günlük dünya diyoruz hep,kimseyle kırgın olmamak gerek..onun seninle konuşmak istediğine yorabiliriz..

1|0
    0|0
    • Artık onunla hiç bi şekilde konuşamam. Yani hem ben onu kırdım hemde o beni. Bilmiyorum umrunda bile değilim belki ama bu rüyayı sürekli görüyorum

• Konuşursam yüzsüzlük etmiş olurum, çünkü kimseyle konuşmak istemediğini söylemişti. Dolayısıyla benimlede. Helallik de almadım

• bazı insanlar için işretler vardır ve Allah herkese bunu görmeyi nasip etmez..yarın bir gün ne olacağımızın garantisi var mı? bir kaç dakika sonramızın? ona bir şey olsa görmez istemez misin? yüzsüzlük olduğunu düşünerek kararında inat edersen bilerek bu vebali üstlenmiş olursun..alt tarafı helallik alacaksın bu mübarek günlerde..

Yükleniyor...