Galatasarayımızın yeni t. direktörü Bülent Korkmaz olsun mu? Prandeli̇ gitti?

Hikmet Karaman mı , Bülent Korkmaz mı?

Korkmaz Erciyesten gönderilince aklıma ilk kesin bize gelecek geldi.

• Hikmet Karaman
    0% (0)22% (2)14% (2)Oy Ver
  • Bülent Korkmaz
    80% (4)33% (3)50% (7)Oy Ver
  • Mustafa Denizli
    20% (1)11% (1)14% (2)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)34% (3)22% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Lucescu ya da Zico gibi başka yabancıların geleceğini sanmıyorum. Anca sezon sonunda gelirler. Şimdi günü kurtarmalık taraftarı susturmak için bir hamle gelecektir. Ama bence en önemlisi Burak kazmasının yerine Demba Ba & Sow tarzı hızlı teknik bir golcü lazım.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Lucescu Haziran ayında gelecek. Şimdiki adaylardan ise Denizli derim içlerinde en otoriter isim. Bizim nasıl iyi bir hocaya ihtiyacımız varsa Denizli'ninde bize ihtiyacı var uzun zamandan beri üst düzey takımda çalışmadı. Denizli olmazsa Hikmet Karaman derim. Bülent Korkmaz Adnan Polat döneminde denendi ve hiç başarılı olamadı bence yanlış bir tercih olur

0|1
    0|0
    • Ben sezon başından beri Prandeli gelmeden Mancini gittikten hemen sonra Denizliyi çok istedim bekledim ama olmadı. Denizli Türk futboluna çağ atlatmış en büyük başarıyı yakalamış hocadır bana. Ve 3 büyük takımı şampiyon yapmıştır. Ancak modern zamanda modern Galatasaray'ı bir kez daha şampiyon yapabilir mi yinede güvenim tam değil ama en çok şansı hak eden o kredisi var gözümüzde. Bülent Korkmazla Uefada çeyrek final oynadık yarı finalin kapısından döndük Hamburg maçını bilirsin.

• Evet hatırlıyorum Bordeaux u yenip sonra Hamburgla eşleşmiştik Ali Samiyende 2-0 öndeydik sonra 3-2 yenildik Gs gibi bir takım kendi sahasında 2-0 dan maç vermemeliydi taktiksel olarak hata yapmıştı Bülent Korkmaz. Her neyse Bülent başarılı olabilir tabi ama Tugay ve Bülente hiç sıcak bakmıyorum.

• yeni Alex Fergusonlar kolay doğmaz. almanlar hata yapa yapa bugünlere geldiler. Mecbur şans vermeliyiz uzun yıllar eğer günlük başarı istemiyorsak. O sezon defasımız kötüydü paramız yoktu adam alamıyorduk ondan 2-0dan 3-2 bitti...

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 6

• Hic biri Yilmaz Vural kadar etmez

0|0
    1|1
    • Dalga mı geçiyorsun?

• Motivasyon kendiliğinden gelseydi euro2008 de terimin etkisi neydi

• tesadüf başarılar onlar. tarihimizde 3 turnuvaya katıldık o zaman bizim meşhur olan motivasyonumuz nerdeydi?

• Diğer

0|0
    1|0
  • Galatasaray yönetimi çok yanlış bir karar aldı. sorunu yanlış yerde arıyorlar

0|0
    0|0
  • Yılmaz Vural olursa şampiyonuz bu sene bırak ile selçuğu döve döve adam eder:)

0|0
    0|0
  • sene sonuna kadar hikmet karaman olabilir. bülent korkmaz pek tutmadı bizde...

0|0
    0|0
  • Genclerbirligini calistirirken bize gol attiklarinda sevincten attigi depar hala gozumun onune geliyor adini duyunca. bence kapidan iceri girmessin ! Bize ihanet etti !

0|1
    0|0
    • Korkmaz mı? ne zaman l*n hatırlamıyorum. hem prolukta bunlar normal amatör olmayın

• aynı şey değil Sneijder bizim sözleşmeli topçumuz ve çok önemli bir maçta Türkiye'de gol atıyo. Korkmaz ise farklı işini yapıyo ayrı bir takımı var. Duygusallığı bırak mantıklı ol

• Ben ince dusunurum kardesim bu konuda

Yükleniyor...