İddaayı nasıl öğrenebilirim iyi para kazandırıyormu birde?

iddaayı nasıl öğrenebilirim iyi para kazandırıyormu birde? yardımcı olur musunuz

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• iyi para kazabilirsin tabi ama kazandığının daha fazlasını da veriyosun oyun bunun üzerine kurulu :)

0|0
    0|0
    • öğrensem kuralı cok aslında oyubun galiba :s

• tsk ederim burdayim genelde kira veriyorum kalan para yetmiyor yani en iyisi oynamak )

• bir başla bakalım :) rica ederim..

Kızlar Ne Diyor 2

• sen daha öğrenecen bide ohoooo daha zamanın var senin ilk önce futbolu seven gerek sonra bütün ligleri takip etmen

0|1
    0|0
    • alirim bir gazete falan bakarim futbolu önceden seviyidum simdi pek aram yok parayi seviyirum ben )))

• Bundesligayla baslama, tavsiyem. Kanser olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Haydan gelen de güya gidiyo zaten gelen para gün içinde bitiyo 300de kazandım gün içinde gitti 50de kazandım gün içinde gitti :D öğrenmek için de önce futbol bileceksin sonrası zaten sıkı bir analiz ama öyle 2ye 400 500 hayal yani yok öyle bir dünya :D

0|0
    0|0
    • kazananlar var ama 5 lira veriyi 500 aliyor sans oyunlari bos hic tutmuyo iddayi öğrenim daha iyi

• benim sansimda az ama bu sans oyunu gibi değil sonucta kafanda bir strateji kurup oynuyosun )

• Strateji de tutmuyo

• Para parayı çeker kardeşim ortaya ne kadar para koyarsan o kadar kazanırsın tabi kaybedebilirsinde :)

0|0
    0|0
    • fazla abartıli oynamam ya biraz kazanim 300 500 yeter bana fazlasinda gözüm yok yani

• 5 veya 6 mac yapicam ozmn baskette var onuda oynarim bir öğrenim yeterki

• peki dene bakalım :)

• Kazanan iyi kazanıyor

0|0
    0|0
  • öğretirdim de günahından korkuyorum :D

0|0
    0|0
    • tüyo ver bari :D

• bes on tl ye ne kazaniyisun peki tutunca

• genelde verdiğimin ortalama 2 katını alıyordum

• Haydan gelen huya gidermiş.
    Emek verilmeden kazanılan paradan hayır gelmez yani.
    Bence oynama :)

0|0
    0|0
  • Tr ligine oynama.

Alman, ingiliz ve ispanyol ligini iyi takip et.

Son 5 haftalık performanslar önemli.

Eğer beraberlik bulursan süper olur.

0|0
    0|0
  • Ee tutturunca para kazandirmayan ne var :D

0|0
    0|0
    • tutturmak icin önce öğrenmem gerek )

• O ogrenmek dedigin okadar kolay degil cok uzman biri ogretmesi gerek oda yok iddaa isi sakat ama oynarsin oynarsin tutturamazsin bir tutturursun bir bakarsin daha once tutturamadiklarinin parasi kar 0 :D

• bir baslayalimda bakariz :D

Yükleniyor...