Arabalardan anlayan arkadaslar bir dakika bakabilir misiniz?

şimdi ben böyle arkası ufak (bana kalsa büyük model arabalar seviorum ama arkası kısa almam gerek ) işte ama şirin görünüşlü, motoruda iyi olcak yani hız severim... fiyatıda uygun bi model arıyorum ... modelle resim linki atabilirmisinizzz ? :)

Güncellemeler:
mini cooper cok güzel ama baya ucuk :D o yuzden en fazla 20 25 falan aslında pek fıyat falan bılmıyorum ama sanırm bu cıvarlarda yani bn almıcam tek bnde kullanmıcam ama küçk olcak bn secıcem .s
bu arada 2. el olcak o yuzdn bu fıyat aralıgında yazdm

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• link Herşeyiyle güzel arabadır . Tabi senin bütcen ne kadar bilmiyorumda .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• hız istiyosan benzini gözden çıkaracan bir kere

link

işte canavar bmw 320 e36 kasa piyasası 15 bin 25 bin yılına km sine göre değişir fiyatı al sahibinden . com dan bak arabalara bayanlara hem yakışıyo hem seri hem konforlu hemde şekil arabadır bunu kim olarak söylüyon dersen makine müh okuyuyan babası yıllarca rent a car işi yapmış ve araba modifiye edip sokaklarda yarıştıran bir genç olarak yazdım bunları arabadan anlıyan yazsın dediğin için mini cooper tavsiye etmem çok ufaktır parçaları daha pahalı ve daha masraflıdır atıyom balata değiştircen e36 nın 150 lira sa mini 350 tl gibi atıyom öyle farklar var bunlar önemli hemde her yerde bulabilirsin parçalarını :D bende honda s2000 kullanıcısı olarak sana tek tavsiyem bu :D

0|0
    0|0
  • ben satıyım sana eski arabamı garajda duruyor 2011 model punto evo dynamic skydoomlu beyaz.. yakıtı çok çok düşük. hız konusuna gelince 170-180 i rahatlıkla görebiliyorsun. bana yetmemişti ama yeteceğini düşünüyorum bir bayana. tercih ederim diyorsanız link araç budur.

1|0
    0|0
  • link

Al sana yardımmmm.. =))

1|0
    0|0
  • İdeal bayan arabası :)

link

1|0
    0|0
    • ahah şirin :D

• Ama hız konusu bilmiyorum :)

• bu şirin tosbayla hız yapabılcegımı sanmıyorum ya :( rengine bayıldım ama süperrr

• 1|0
    0|0
  • link on numara .

1|0
    0|0
  • Ekonomik bir şey istiyorsanız >> link

Biraz daha süratli yol tutuşu daha iyi istiyorsanız >> link böyle bir şey olabilir.

Bu da yine muadillerine göre iyi bir araçtır.. >> link

Bu da gayet iyidir >>> link

0|0
    0|0
  • Fiyatı uygun derken ne kadar gibi ?

1|0
    0|0
  • bende passat var 2011 model ama ben arabada kasayı severim sana polo veya golfu öneririm seat leonda çok hoş

1|0
    0|0
    • seat leon hoş gercekten ama 0 ve 2. el fıyatları nekadar :)

• Tek cevap Mini Cooper...

1|0
    0|0
  • dediğin fiyatta GOLF ve LEON

1|0
    0|0
  • ahh ahh al bı seat leon :D

1|0
    0|0
  • tipo alabilirsin... tipo benimde hayalimdeki arabadır :P

1|0
    0|0
  • peugeot 206 oalbilir. fakat çok küçük istemezsen bi honda civic al v-tech li olsun.. hız merakına çok fazla iyi gelecektir :D 5500 devirden sora kopuş :D

0|0
    0|0
  • En güzeli Mini Cooper :)

Hem otomatik hem uygun fiyat(20 ila 25 arasında bulursun sahibinden comdan bak istersen)

:))))))))

0|0
    0|0
  • Hyundai Getz 1.4

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...