Kızlar her şeyi kaldırırır, unutur, yutar da erkekler neden yapamaz?

benim 8 aylık bir ilişkim vardı ve 2 saat önce bitti 1 aydırda durumumuz cok kötüydü. birbirimizi karşılıklı sekilde cok seviyoruz. beni defalarca aldattı tek gecelik ilişkilerle. eski sevgilisi sürekli arıyordu kızı defalarca uyarmama ragmen sevgilim agzının payını verip kurtulmuyordu sürekli kavga ediyorduk ve ben tekrar unutup devam ediordum. son kötü oldugumuz zamanlarda benim ondan önceki sevgilim beni aradı sadece bişey sormak için cok resmi bi konusma oldu ve kapandı. bunu sevgilime söyledim ve asırı derecede tepki verdi ayrıldık. inada genelevde beraber oldugu kızlardan biriyle facede ilişki yapmıs.

Soruma gelirsek neden böyle yapıyor ve ben bu durumda napmalıyım canım çok yanıyor?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• çok fazla taviz vermişsin.sevgilin kaşarlanmış artık.sen onurunu gururunu neden onun ellerine teslim ediyosunki.ayrıca ortada 2 kız 1 erkek varsa bu erkeğin suçudur.neden gidip eski sevgilisine söyleniyosun? sen kendi sevgiline söylensene.yanlış biriyle birlikte olduğunu anlaman için daha kaç kere aldatılman gerekiyodu? daha kaç kere tartışman gerekiyodu? bi de o çocukça hareketler ne öyle ya.sana gıcıklığına gidiyo genelevden bi kızla ilişki durumu yapıyo.bırak Allah aşkına.kurtulduğuna sevin ve ders olsun sana da bunlar.daha da kimseye onurunu gururunu teslim etme.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Birbirimizi çok seviyoruz.+++++ Beni defalarca aldattı++++++++ Ben unutup tekrar devam ediyodum... Bunlar birer çelişki değilmi arkadaşım..Sizinkinin adı aşk filan olamaz ve sen sadece erkek arkadaşını suçlayacağın kadar, ona bu tavizi verdiğin için kendini de suçlaman lazım... Erkek arkadaşının karaktersizliğine ortak olduğun için bugüne kadar...

1|0
    0|0
  • cinsiyetle pek alakası yok, aşırı yüz vermişsin. at gitsin.

1|0
    0|0
  • nırak onu sen çok iyi birisin bence

1|0
    0|0
  • seni defalarca aldattıysa bu ilişki zaten bitmiştir yazılan olaylara bak ya bi kendime bakıyorum bi yaşananlara vay be ne insanlar var :) gitmiş o göndermelisin üzülmek istiyorsan bitirme devam et

0|0
    0|0
  • Erkek diyerek genelleme. Soruna gelirsek çoktan bitirmeliydin.

0|0
    0|0
  • sen tamamen kendini teslim etmişsin.yakında öl dese ölürsün de

0|0
    0|0
    • aslaaa. defalarca ayrıldık köpek gibi pişman oldu geldi bende sevdiğim için hep aptallık yaptım

• aldatmış seni defalarca.daha ne olsun.başka kadınlara tercih edilmişsin.neyse.

• affetmicem

Kızlar Ne Diyor 4

• sevmiyor belli..takma bnce...Allaha havale et sonrada devam et hayatına...

2|1
    0|0
    • sewdiğine adım gibi eminim. o ilişki durumunuda inada yaptı. dayanamayıp dönecek, aptallık yapmaktan korkuyorum

• Allaha havale et en iyisi bu

• teşekkür ederim.

• senin göz göre göre onun hatalarını kabul etmen başta hata.aldatıosa sevmiodur.yada ilşkide karşlıklı sorun olnca erkek dısarda arar mutlulugu.erkelerın kafasında da su mantalite vardır ben yaparım ama kadın yapamaz gurur yaparlar sevdginden degil o hayatna hagi kadın girerse girsin o kadnda aynı şeyi yapsa ayrılır.2 sene aldata aldata sürmüş bu ilişki senin sayendee.

0|0
    0|0
  • Siz ayrılmak için çok geç bile kalmışsınız bence.

0|0
    0|0
  • sevgilin seni sevmiyomuş bebeyim. kandırma kendini bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...