Bu son sorum :) lucesku mu fatih terim mi gelmeli?

hangisi daha iyi olur bana kalırsa lucesku olmalı renktaşlar bu hesap miladını doldurdu kapatıp kurtulmak istiyorum yenisini açacağım yarın :)))))

Güncellemeler:
prandelliyide gönderdim ya helal olsun bana adak adamıştım bu adam giderse bu hesabımı kapatacağım diye :))))) ahahahhaha :))))))9

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Lucescu

1|0
    0|0
  • lucescu gelmez adam bir çok kez açıkladı.. fatih terim de Galatasaray a bir daha teknik direktör olarak gelmez işin yönetim kısımında olur kendisinin de böyle bir açıklaması var.. bence en mantıklı aday hikmet karaman dır..

0|0
    0|0
    • belkide gelir o Galatasaraylı

• bu en son gidiş şekli ve ona yakıştırılan eleman çalışan gibi yakıştırmalar onun tekrar hoca olarak gelmesi için zor şeyler tabi..

• İKİSİ DE UYAR ADAM GİBİ ADAM İKİSİDE

1|0
    0|0
  • lucescu

1|0
    0|0
  • Bu ülkeye kimi getirirsen getir 2 yıldan uzun çok nadir kalır.

0|0
    0|0
  • İkisine de sevgiler saygılar ikisininde gs kulübü yöneticileri haksızlık yaptı gerçi terimin son gitmesinde herkes hatalıydı

0|0
    0|0
  • ikiside farketmez ama lucescu olailir avrupada cok tecrube kazandı

0|0
    0|0
  • hikmet karamanı bikaç güne açıklarlar gsda paramı var fatihe okadar para versin ki zaten bukadar karışık dönemde rahat rahat 5 milyon auroyu almak varken adam milli takımı brakıp gsa dönmez

0|0
    0|0
  • gs'li değilim ama Lucescu terim'den daha iyi ve istikrarlı bir teknik direktör bana göre.

0|0
    0|0
  • Walla İkisinin Geleceğide Yok Pradelli Gitsinde İsterse Kim Gelirse Gelsin Takımı Bu Kadar Saçma Sapan Oynatmaz

0|0
    0|0
  • Lucescu'yu herkes istiyor da Shaktar iyi gidiyor, gelse sene başında gelirdi adam, hangi bahaneyle bırakacak Shaktar'ı? Biraz mantık lütfen, Fatih Terim de imkansız. yani öyle iki şık sunmuşsun ki

0|0
    0|0
  • Prandelli.

0|0
    0|0
  • luçesku ne ya köpek ismi gibi kendisi otobüs şoförü tercümanıda muavin kıvamında bence Türklerden başkası bu ligde yapamaz avrupa ligiyle cok fark var arada

0|0
    0|0
  • Lucescu

0|0
    0|0
  • bulent korkmaz gelsın

0|0
    0|0
  • fatih

0|0
    0|0
  • İkisi de gelmez.

0|0
    0|0
    • hayırlısı... hesabımı kapatmak üzereyim senle de vedalaşalım :)))))

• uha gideceğimi duyan herkes mesaj atmış 46 yeni mesajım var gözlerim doldu :)

• Seviliyorsun işte ne güzel :) Kapama boşver. Biz seni çoksüslü halinle sevdik :p :)

• Lucescu.

0|0
    0|0
  • Lucescu tabiki la fatih terim takımı iyi motive ediyo ama yönetimle anlaşamıyo en önemli anlarda kaçıyo yavşak ve kaliteleri aynı

0|0
    0|0
  • Fatih Terimi gelsin... en azından Milli Takım kendisinden kurtulmuş olur :)

0|0
    0|0
  • Lucesku iyi olur bizim takıma

0|0
    0|0
  • 4 x4 lu secim :)))))
    Elemani cagirin elemani

0|0
    0|0
  • yılmaz vural

0|0
    0|0
    • ahahaha bize o lazımdı :))))

• prandelli gelmeden öncede hatta mancini gelmeden önce demiştim galatasarayı yabancı teknik direktör ya da en azından türkiyeyi tanımayan biri kurtaramaz

• Gs li falan degilim ama lucescuyu turkiye seviyordu

0|0
    0|0
  • Yeni bir heyecan ariyon yani 0 dan baslican :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Lucescu gelmez zaten gelecek olsa prandelli'den önce gelirdi takımın başına. Shakhtar'da mutlu senelerdir orada. Parasını zamanında alıyor, gece hayatı yaşamasına izin veriyorlar, her sene şampiyon, takımda sistemi oturtmuş her sene avrupadalar. Maddi yönden galatasaraydan çok daha iyiler. Kısacası gelmedi ve gelmezde. Tahminimce Shakhtar da emekli olur hayatının kalanını orada geçirir. Fatih Terim daha yüksek ihtimal.

0|0
    0|0
  • ikiside olur hacı abi ikisinide isteriz yani :):)

0|0
    0|0
    • ikisi de gelsin yani biri deplasmana diğeri tt arenada maçlara çıksın iyi fikir :))))

• Terim

0|0
    0|0
  • Tugay gelicek diyolar

0|0
    0|0
  • lucescu gelmez fatih terim hiç gelmez

0|0
    0|0
  • Fatih Terim tabiiki

0|0
    0|0