Kızlar saçları kazıtmanın nasıl hissettireceğini hiç düşündünüz mü?

Kızlar saçları kazıtmanın nasıl hissettireceğini hiç düşündünüz mü? Saçlarım o kadar kısa olsa nasıl hissederdim diye aklınızdan geçirdiniz mi?Nasıl hissettirebileceğini tanımlayabilir misiniz?

Güncellemeler:

0|0
28|4

En İyi Kız Görüşü

• şu anda doğru adrestesin dostum... kelim. ve çok yakıştı kellik ama 20 gün oldu saçlar uzadı 1 cm :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• valla kısa saç sevmem ama geçen seneki bunalımımda gittim kestirdim ensede :D çokda begendim ben kestirdikten sonra herkeste aynı saça rastlar olmuştum. arka kısa ön uzun modeller... bu ağustos sıcaklarında da tekrar kestirmeyü düşündüm ama neyseki artık eskisi kadar sıcak değil... kazıtmak bazen geçer aklımdan işte o da sıcaktan bunalınca... bi gün bi delilik bunaltılı halime denk gelirse gider kazııtırım... sorun mu uzayana kadar perukla da idare ederim... hem değişik bi tarzda olur hiç olmadı kafa tasımın şeklini görürüm :D dazlak ben nasıl merak ediyorum :D

0|0
    0|0
  • düşünmek bile istemem

0|0
    0|0
  • ben üniv. de okurken yaptırmıştım çok yakışmıştı. sıfıra vermiştim. tepkiler bomba..uzun uzun güldük hiç bir şey olmadı. o aralar demi moore da kazıtmıştı.5 ayda uzadı zaten

0|1
    0|0
  • Düşünmedim

Kazıtsam takma saç takardım heralde :D

Bu gidişle bende kazıtabilirim..:D

0|0
    1|0
  • yoo düşünmedim

0|0
    0|1
  • of çok kötü ya.. ağlayacak hale geldim ... benim aklıma saç kazıtma denilince tek kanser geliyo ve çok ürkütüyo . umarım böle bişi hiç olmaz

0|0
    0|0
  • Bu aralar düşünüyorum nasıl olur acaba diye

0|0
    0|0
  • Düşündüm de şimdi kendimi çıplak hissederim kanısına vardım dımdızlak, yanlışlıkla bi yerin açılmış gibi utandırır heralde .Var ama saçları olmayan kadınlar (kanserler) şampuan reklamı çıkınca ağlıyolarmış .kıyamam ben onlara yaaaaa :'(

0|0
    0|0
  • Gayet rahat ve iyi hissederim ama aynaya bakmadığım zamanlar tabi.

0|0
    0|0
  • püfür püfür ooh..

0|0
    0|0
  • 2-3 sene dısarı cıkma yasagı :)

0|0
    0|0
  • bir bebeğin kafasına dokunuyormuş gibi hissedeceğimi düşünmüştüm.

0|0
    0|0
  • arada bir yapmak lazım aslında :)

0|0
    0|0
  • süper olurdu

0|0
    0|0
  • ben kazıtmadım ama 3-4 santime kadar kestirdim. üzerimden yük kalkmış rahatlamıştım. aslında kazıtabilirim kafama eserse.

0|0
    0|0
    • kazıtmak kısa saç güzelliğe ters ya, alışılmışın dışına çıkıyorsun belki çirkinleşiyorsun insanın egosu eziliyor. ama bunu kabul edip çirkinim dedikten sonra güzel bir rahatlama oluyor.

( benim saçımı kısa kestirmem güzellik takıntıma iyi geldi. )

• ferah ferah hissedersin heralde

0|0
    0|0
  • Çıplak hissederdim resmen

0|0
    0|0
  • Düşünüyorum, sağ tarafı kazıtıcam zaten ramazan cıksında bir..

0|1
    0|0
  • off ya kıyamam saçlarıma

0|0
    0|0
  • Yıllarca dışarı çıkamazdım herhalde..

Korkunç.

0|0
    0|0
  • bende bir ara çok düşündüm..biraz cesaretim olsa yaparım..

0|0
    0|0
  • düşündüm :D ama hayır

0|0
    0|0
  • ne kadar guzel olur ya ben kazıtacam bu gıdısle bırgun

0|0
    0|0
  • Sorun değil üç numara yakışır bana

0|0
    0|0
  • Kafayı zımpara yapmak gibi.

0|0
    0|0
  • ben sadece yarısını kazıtmayı düşünmüştüm bi ara link

0|1
    0|0
  • düşündüm ama cesaret meselesii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir dişin çekildiği zaman yerinde hissedilen o boşluk gibi bir şey olacaktır bence :\

0|0
    0|0
  • aslında bir kadına kel kafa felaket yakşır özellikle ince surat hatlarına sahip birisine :)

0|0
    0|0
  • turkiye her gün 30 milyon*2saat iş gücü kazanır :D

0|1
    0|0
  • nurgül yeşilçay sırf rolü için saçlarını sıfıra vurdurmuştu.şimdi düşündümde büyük oyuncuymuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...