Sevgilisi olduğunu öğrenseniz ne yapardınız?

Kız arkadaşlarrrım eğer eski erkek arkadaşınızın sevgilisi olduğunu öğrenseniz napardınız. Az da olsa canınız yanardı sanırım bunun üstesinden nasılgelirdiniz ?

Erkek arkadaşlarım peki siz eski kız arkadaşınızın sevgili yaptığını öğrendiğinizde napardınız canınız yanar mıydı ? Ne düşünürdünüz.

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• demek ki beni unutmuş o zaman ben de onu unutmalıyım deyip önüme bakardım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• niye başlarını bağlicak halimiz yok ya mutlu olsunlar

0|0
    0|0
  • madem eski , isterse gelsn ben bulaym yani ben kolay kolay eskitmem yıkarım paklarım toz alırım kuru temizlemeye veririm ipek kumaşta saklarım . . bilmem anlatabildimmi .

kendini soğutmayı başardıysa tebrik ederim ve adres veririm yani hor görme :D

0|0
    0|0
  • Rahibeler le çıkmıyorsam muhakkak benden sonra bir sevgilisi olacaktır... Bunu normal karsılar gelecekteki hayatında başarılar dilerim...

0|0
    0|0
    • Teşekkr ederim arkadaşım bunu bende biliyorum elbet olacakta işte ..

• Yani neden olsun Olamamalı Olamaz Nereden çıktı bu şimdi Sürünsün bertaraf olsun yazıklar olsun lanet olsun neden hep benim başıma gelir halenin ki 20 yıldır tek takılıyor benim ki hemen buluyor gibi düşünüyorsan ayrıldıktan sonra onu öldürmelisin :D :)))))))))))))))))

• ALLAHH nefessiz okudum :D Doğrusun:D

• tanımadıgın bir insanın arabasının tekerleği patlasa seni ilgilendirir mi buda onun gibi sana ait değil boşveer önemli olan sana ait olan şeydir elindekinin kıymetini bil derim :) ben 1 yıldır yalnızım mesela

0|0
    0|0
    • Yoruma bak ya önceden senndi ama :D

• canım yansa nolcak 1 yıldır yalnızım ben :) yapacak bişey yok

• :D

• aklıma bile gelmiyorlar..çünkü şu an başka birine odaklanmış durumdayım

0|0
    0|0
  • niye canım yansın bitirmişiz zaten. Ayrıca hepsiyle de görüşüyorum kimi evli kimi çocuklu

0|0
    0|0
  • aşk seksten ibaret değil ya ve hatta bunu tehditle söylüyorsa yapman gerekeni anladın sanırım

0|0
    0|0
  • takma kafana giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir sen gideni değil giden seni kaybetmiştir

0|0
    0|0
  • Canım yanardı tabi ama bişey demeye hak yok g*tün yiyosa gitcen o çocuğun ağzını yüzünü s*kcen

0|0
    0|0
  • kötüüüüüü

0|0
    0|0
  • şu an eski kız arkadaşım yeni biriyle çıkmaya başlamış 5 seneye süngeri bu kadar kolay çekiyorlar işte kalpsiz hepsi ..! ayrıda olsak ufak bir muhabbetim saygım vardı bitti artık adını bile duymak istemiiyorum nefrete dönüştü şu içimdeki ufak sevgi bide saklıyor artık neden bilmem peşinde koşturmak hoşuna gidiyor sanırım denecek çok laf var ama değmez...

0|0
    0|0
    • Valla benim eski sevgilimde bi kızla çıkacak gibiymiş gidip öldüresim geliyo ya. Dokanıyo insana düşününce senn elini tutan sana askım diyen şmdi gidip baskasına dicek. En çok seni sevdim derdi şmdi o kıza diycek hay ben bu adaletin ..

• sevgili ayakları yalan işte yok artık bitti bu işler benim için bulursam birini tanıyıp evlenecem gez dolaş yok.

• Doğrusu

Kızlar Ne Diyor 6

• biten bitmiştir,ama severek ayrıldıysam onun hayatına başkasını alması tabikide bana acı verir ama eldende bişey gelmez,o hayatına birini alıp mutlu mesut yaşarken bende kendimi eve kapatıp hayata küsemem;)

1|0
    0|0
  • aynı durumdayımm, umursamamaya çalışıyorum

bi de sırf ona nispet olsun diye biriyle sevgili olmamaya çalışıyorum daha önce bu hataya düşmüştüm de..

geçer zamanla bunun acısı da diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Sevgilimden ayrılmıştım baya zaman geçti aradan merak ettim faceden baktım ilişkisi var yazıyor inanılmaz zoruma gitti ilişkiyi ben bitirmiştim halbuki ama yinede çok zoruma gitti.Sonra inceledim bir baktım ay yaa değiştirmemiş bizim ilişki durumumuzmuş o halada ilişkisi var yazıyor neredeyse 1 sene olacak ayrılalı

0|0
    0|0
  • biraz kıskanırdım sonra geçerdi banana canım sevgili adamdan

0|0
    0|0
  • Benim umrumda degil

0|0
    0|0
    • Vay be bu kadar umursamaz olmayı nasıl basarıyosunuz ya bende böyle olmk istiyom .

• Şöyleki unuttum denilebilir hani ilk zamanlar her günüm ağlamakla geçiyodu yemeden içmeden kesilmiştim cidden ama artık gayet mutluyum sadece yeni ilişki yapacağını öğrendim biraz canım acıdı yaparsa ne kadar acır bilmiyorum geçer tabi ki ama

• Gecer o. Onun senin olmadini artik kabullen yeter

• hergün kendimi kandırırdm

hergün, ayrılırlar uzun sürmez sıkma canını derdm kendime

sonra bi bakmışım usanmışım,

bıkmışım,

unutmuşum

0|0
    0|0
    • Bende bi müddet öyle yapıcam sanki

Yükleniyor...