Sporla ilgilenenler bakabilir mi? Bacak inceltmek için yardım?

Arkadaşlar kilo problemim yok ama üst bacaklarım kalın bana iç bacak inceltmek için hangi hareketleri önerirsiniz söyler misiniz? Ya da sayfa linki atın. Hayatında spor yapmamış ya da 1 ay salona gidip bırakmış insanlar değil bilgisi olanlar yorum yapsın.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Burdayim

0|0
    0|0
    • Soru sprdum

• 50 kiloyum 164 boya yemekle alakası yok durumumun. Bacaklarım incelsin istıyorum ben. Yemeği kıssam orantılı kilo veririm. Benim dediğim bölgesel bir durum

• Bacakların kalin değildir senin ya o kilo ve boya süperdir bence yalnis anlama yani

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
  • Bacak için bağlanan dambillar var kilo kilo artıyor onlardan al ev içinde bağla gündelik işlerini gör ise yarıyor

0|0
    0|0
    • Ya inceltmek için bacaklara ağırlık vermeyin yazıyodu bir yazıda

• Ben 4 sene kullanıyorum , kas sıkılastiriyor , hem incel tip hemde dayanıklığı artar bilip bilmeden herkes konuşuyor ne dinliyorsun herkesi , futbolcu ve bokscular hem kullanılar çok faydalı öneririm

• Koşu bandı bisiklet ve karın çalışman gerek. ve squat hareketlerini yap. Diyeceksin ki karın ne alaka. Alt karın çalıştırmak için önce bacaklar çalışır. Bacakları çalıştırmak içinde belin güçlenmesi gerek. Çoğu hareket bir diğer kas gruplarından geçer. Öyle evde oturduğun yerde olması güç işler. Spor salonu ve uzman hocalar şart yani

0|0
    0|0
  • yürüyüş ve koşu

0|0
    0|0
  • Ic bacak icin bacaklarini acio kapatick hareket var ama anlatmasi zor. Sakin agarlk falan baglama daha kalin olur bisiklet inceltir birz ama ayari en haff olmali

0|0
    0|0
  • çök kalk yap :Daskerde öyle yaparlardı :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yürüyüş yapmak bence en kolayı ve iyisi o egzersiz yapmak zor bugün yapıyon yarın yapamıyon bırakıyon ben çok denedim

0|0
    0|0
  • Squatta bacaklar için çok faydalı

0|0
    0|0
  • İnner thigh raise.. side leg lift.. side leg kick.. ve static lunge hareketlerini deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • Koşmak

0|0
    0|0
    • Bu soğukta kosamam yakında bir salonda yok gidebileceğim.

• Evde yere yat bacağını havaya kaldırıp indir hızlıca

• 30 gunluk squat programini arastir

0|0
    0|0
Yükleniyor...