Nüfus cüzdanı bağlı olduğun nüfus müdürlüğünde mi değiştirilmeli?

Iyi akşamlar arkadaşlar. nüfus cüzdanını bağlı olduqun nüfus müdürlüğü deyilde farklı bi ilçenin nüfus müdürlüqunde değiştirebiliyomusun böyle bişey varmı arkadaşlar

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• degıstırebılırsın arkadasım.

1|0
    0|0
    • ama muhtarlıktan bağlı olduqun yer için değiştirme kağıdı vercek o nasıl olcak

• teşekür.

• hahaha evet:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Değiştirirsin.Her yerden çıkarılıyor.

1|0
    0|0
  • muhtarlikta degistirebilirsin. 5 dkini alir.

0|0
    0|0
    • muhtarlıktamı ne alaka :S

• evet muhtarlikta. yanina foto al git. bes dk da yenisini cikartir.

• buna gerek yok, baska bir nufus mudurlugunde de olur.

0|0
    0|0
    • ama muhtarlıktan bağlı olduqun yer için değiştirme kağıdı vercek o nasıl olcak

• ben almamistim .

• saol

Erkekler Ne Diyor 3

• her an her yerde değiştirebilirsn diye biliyorum .

ama az biraz para alıyorlar ki önemsemezsn bi çerez parası :D

0|0
    0|0
  • yenilemeye en son 5 tl vermiştim şimdi ne kadar bilmiyorum değişir.aynı adli sicil kaydını Ümraniye den değilde Sultanbeyli den aldığım gibi.neresi olursa olsun sen paradan haber ver.

0|0
    0|0
    • muhtarlıktan kağıt almaya gerek yok yanii her hangi bir nüfusa direk gidiyoruz

• saol teşekür

• önemli değil

• Türkiye çapında değiştirme yetkileri var diye biliyorum kütüğün nerde olduğu öenmli değil.

0|0
    0|0

• Nüfus cüzdanını kaybettiysen genelde muhtarlıktan kağıt veriyorlar onla gidip değiştiriyorsun bağlı olduğun yerden .Yani normalde gidip direk değiştiyoruz biz kağıt felan istememişlerdi.

• yok kaybetmedım değiştircem foto çok eski yıprandı bide her hangi bir nüfusa direk gidiyorum o zaman

Yükleniyor...