Prandelli gitti?

prandelli gitti yerine sizce kim gelmeli.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• harbi mi diyosun kardedim bugun alacagim en mutlu haber bu olur.. yemin ederim gobek atacagim ya biktim ibneden artik maclara gitmeme karari almistim ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiko gelmesin de😭😭😭

0|0
    1|0
  • yabancı gelsin

0|0
    0|0
  • gitmiş mi inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Tam netlik kazanmadı olay. Karar alında ama toplantı da bunu resmileştirecekler. Tabi şu da var Prandelli de diğer futbolcular gibi maaşını alamıyor hatta Prandelli maaşının büyük bir bölümünü alamamış. Prandelli istifa etmeyecek bunu belirtti fakat gönderilecekse bu adamın önce ki alacaklarıyla beraber + 2 senelik maaşı da verilmek zorundadır aksi takdirde uefa'ya şikayet edip o parayı çatır çatır fazlasıyla alır. Ekonomik kriz var takımda oyuncular maaşlarını zamanında alamıyor teknik direktörde öyle yani bir nevi şöyle bakın aç ayı oynar mı hiç :) Parasını vermezsen futbolcular ruhsuz oynar maç kaybederler, parasını vermezsen teknik direktör saçma sapan kadro çıkartır gerçi bu son maçta galatasaray'ın en iyi ilk 11 iydi burak yerine umut geçmiş olsaydı eğer.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Nereye gitti

0|0
    0|0
  • Cok iyivoldu yerli bir hoca gelsin isterim.

0|0
    0|0
  • gitti gidecek

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar liginin avrupa liginin icine ettik sora gonderiyorlar hic zahmet etmeselerdi ya kalsaydii is isten gectik sora naparsa yapsin uyuz yonetim

0|0
    0|0
  • Kim ki o?

0|0
    0|0
Yükleniyor...