Doğuştan hastalığınız nedeniyle kimse fiziki görüntünüzü kabullenemese ne yaparsınız?

Merhaba bugünkü sorum yine saçma arkadaşlar (arkadaşlar diyorum ama sorun olurmu bilmiyorum dün geldi bugün deli deli konuşuyo demeyin zaten deliyim :P) mesela doğuştan hastasınız bu hastalık sizin iç organlarınıza veya kişiliğinizi etkilemiyo sadece fiziki olarak etkilemiş ama her yerinizde var etkisi . kimse sizi kabullenemiyo bu durumda n'aparsınız ? hayatamı küsersiniz oturup ağlarmısınız? veya naparsınız ? tek sormak istedğim bu anket koymayacağım

Güncellemeler:
kızlardan hiç ses yok onlardan da yorum alalım

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Elbette üzülürüm ve insanlara küserim ancak başımıza gelmeden hayata küserim ya da küsemem diyemem. Derdi çeken bilir. Zor bir imtihan olur insan için Allah başa vermesin. Ancak her ne olursa olsun doğrusu sabredip isyana kalkışmamaktır.

0|0
    0|0
  • hayata niye küseyimki kendini bilen insan yarın kendisi ne hale gelirim diye düşünür.

beterin beteri var derim halime şükrederim. sağın solun tavırlarına bakmam

0|0
    0|0
  • Şükretmek lazım ama senin durumda olmadan ne kadar bilebiliriz ki kardeşim ama Şükretmek lazım Allah'a bu da bir sınav Yüce Allah herkesi ayrı sınava tabii tutar belki bu da senin sınavın..

0|0
    0|0
  • Yaşamadan söylenen herşey boştur. Yaşamak ve o psikolojiyi görmek, bilmek lazım.

0|0
    0|0
  • Ben Seninle Konuşmadımmı?

0|0
    0|0
  • Sedef mi ne

0|0
    0|0
    • öyle bişey değil diyelimki diyorum zaten

• anladım teşekürler yorumun için ben başka şekilde anladımda ...

• Yok yaşadığım ufak bir anı sadece rica ederim

• hayata küserim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...