Messi deyince aklınıza ne geliyor?

Benim aklıma yaşayan efsane geliyor dünya futbol tarihinin en iyisi ben böyle bir yetenek hatırlamıyorum zaten yaşadığı sakatlığa rağmen tüm rekorları kırıyor bir bir

siz ne düşünüyorsunuz gerçekten de dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusunu mu izliyoruz?

http://www.youtube.com/watch?v=603JM1adqRA

ronaldocular ronaldo da süper futbolcu lafım yok ama messi uzaylı ronaldo onun birkaç tık altında

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok yakışıklı çok.

0|0
    0|0
    • bir ben mi benzetiyorum bilmiyorum ama lazlara çok benziyor burnu falan tam laz

• Yuhh artıkk crisano ronaldo desen neyse de bu bücürün nesi yakışıklı

• Yok ya ne lazı. Bu arada ronaldoyu hiç yakışıklı bulmam sokaktaki apaçilerden birinin saçını öyle kes bakım yap al sana ronaldo belki çok iyi oynuyor olabilir ama yakışıklı değil hem nesi varmış Messinin mis gibi çocuk. <3

Kızlar Ne Diyor 4

• Cl rekortmeni

0|0
    0|0
  • Aşk geliyoo :D Çok tatlı çokk sempatik :)) Artı futbolculuğu on numara zaten adam maradona'nın halefi resmen :)

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum messiyi tamam iyi ama itici geliyor sanki

0|0
    0|0
  • La liganın gol kralı olduğu geliyor dünden itibaren.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Rekor adam geliyor birde uzayli olabilecegi :) adam gercekten cok iyi.

0|0
    0|0
  • güçlü ve kaliteli bir ortasahadan beslenen beleşçi ballı bir adam geliyo aklıma :D:DD şimdi bile barçanın orta sahasını al real madride koy ronaldo üç dört yıl içinde gelmiş geçmiş en iyi futbolcu olur :D

0|0
    0|0
    • işte tam da senin gibi düşünenler için koydum videoyu bak bakalım öyle miymiş

• @nükleerbşlıklıterlik bir daha sorunun tamamını okumadan cevaplayan messinin karşısındaki defans oyuncusu gibi olsun :D evt haklısın adamın yeteneklerini göz ardı etmmemek lazım ama ben hala ronalda daha iyi diyorum :D

• Bence cok nasipliyiz futbolu izleyenler olarak. Adam 27 yasinda kirilmadik rekor birakmadi. bir 9 yil daha oynasa dusunemiyorum bundan sonrasini. Boyle bir futbolcuyu izlemek herkese nasip olmaz.

0|0
    0|0
    • bir ara sakatlandığında dedim efsane bitti çünkü sonrasında uzun sürdü toparlanması. ben messinin futboluyla verdiği cevapları çok seviyorum 2 sene önce ibra dedi ki ben varken messi ve ronaldo kim sonra psg barca maçı oldu messi de sakat tam eskisi gibi değil skoru hatırlamıyorum ama dak 70 maç öyle biterse psg çıkıyor messi girdi oyunu dak 75 gol attı psg elendi ibrada kala kaldı öyle :)

Yükleniyor...