Yüzmeyi öğrenmek istiyorum ama kaç seansta öğrenebilirim?

kaç seansta öğrenebilirm. yaşım 24. bir de spor alnlarında pek başarılı sayılmam sizce kolay öğrenebilir miyim?

Güncellemeler:
dipcik not: ya arkadaşlar bisiklet sürmeyi bile bilmiyorum oooff of

0|0
11|25

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzme hocaları çok kısa sürede öğretir sana merak etme.Tek dikkat etmen gereken kendini kasmaman.Önce can yeleği kullanırsın.Sonra normale geçersin.Suyun üzerinde durmanın püf noktası nedir link

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Kural 1. sudan korkmayı bırak kucuk karıncların suda yuzmesını yada koskoca gemının suyun ustunde durmasını hayal et...

Kural 2 karın kaslarını kasma kendını germe rahat ol..

kural 3 suyun ustunde nefes alıp vermeyı hıc kesme nefesini tutma duzenlı nefes alıp ver...

cok kısa surer bunları yaparsna... :)

1|0
    0|0
  • yüzmeyi denizde kendi başına bile öğrenirsin 15 dakkada...ama boyunu geçen yerlere gitme...bide nolur ne olmaz yanında arkadaşın olsun

0|0
    0|0
  • Aynı dert bendede var .

Kursa gidersen öğrenirsin diye biri yorum yapmış katılıyorum ona .

bence en kısa sürede öğren herhangi bir konuda yada deniz havuz gibi bir ortamda yüzme bilmiyorum demek , elim ayağım yok demek gibi birşey oluyor :)

en azından benim için .

0|0
    0|0
  • e yuh yani.

0|0
    0|0
  • "Sen iste herşey çok güzel olur

Sen iste elbet bir yol bulunur

Yeter ki iste hiç de zor olmaz

Sen iste aşkım akan sular durur"

Diyor Ajda Pekkan Ablamız

0|0
    0|0
  • bu yaştan sonra fobik olmak istemiyosan kursuna git. biraz yeteneksiz olduğun için 6 seans özel kurla öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • kendin bile denize gir çık,gir çık öğrenebilirsin. Seanslarla çok daha çabuk öğrenirsin. Pek vaktini almaz ;)

0|0
    0|0
  • :):):) sadece kendine güven kursuna felan gerek yok ben tek başıa öğrendim ikisinide düşmeden yürüme öğrenilmez.

0|0
    0|0
  • Yüzmeyi bilmiyen insan bilen insandan daha teknik yüzer öğrendikten sonra açıklayıcı olmuştur umarım öğrenmemen için hiçbir sebep yok

0|0
    0|0
  • korkmazsan ve çırpınmazsan çok kolay öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • Sen bisiklet sürmeyi bile bilmiyorsan bırak evladım bu işi.Daha garada halledememişin.Kaldı ki deniz :)

0|0
    0|0
  • 24 yaşına kadar bisiklet öğrenmenin nedeni sanırım hiç denenmemendir...yüzme için kursa gerek yok 1 ay tatil yap kendiliğinde öğrenirsin.kaçımız kursa giderek öğrendikki?

0|0
    0|0
  • googleye SPOR A.Ş. yaz sanaa en yakın tesisi bul ara veya baglı bulundugun belediyeyi ara kapalı yüzme sprou varsa seni yönlendirecektir 80 tl 60 tl arasında degişiyo fiyatlar

0|0
    0|0
  • öğrenirsin ama önce evde küvete veya legene su doldur orda alıştırma yap bence :) bogulma tehlikesi olmasın :=

0|0
    0|0
  • ya kızm sende amma kabiliyetsiz bişeymişsin yaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • at kendini en derin yere kurtuldun kurtuldun

kurtulamadın görev şehidi derler :)))))))

0|0
    0|0
  • Hiç gözünde büyütme, çok kolaylıkla öğrenebilirsin, panik yok...

0|0
    0|0
  • yaşın kaç olursa olsun, kursa gidersen öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • off sen sıkıntılısınn harbiden...nasıl bir çocukluk yaşadın

0|0
    0|0
  • nasıl bi çocukluk yaşadın merak ettim :D korkmazsan öğrenirsin tek seansta.

0|0
    0|0
  • istersen öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Kendiliğimden Öğrendim...Sende Öğrenebilirsin,Dene Dahada Dene...

0|0
    0|0
  • ben sana 15 dakika da ogretirdim :D

0|0
    1|0
  • baya bi seans

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• öğrenirsin merak etme bi başla kolaylıkla öğrenirsin hem de çok zevkli çünkü...

0|0
    0|0
  • Hocasına göre değişmekle birlikte sekiz saattede öğrenirsin serbest stili,eğer stil dersi almak istiyorsanda crow,sırt,kurbağlama,kelebek sırasını takip etmelisin.Eğer su fobin yoksa işin daha kolay olur.Sana tavsiyem cankurtaranlarda antrönörlük sevdasında öğretmeye çalışıyorlar.Mutlaka antrönörden ders al,yüzme kolay bir spor gibi görüsede sudaki ters bir hareket boyun,bel fıtığını tetikler.

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum bu kis yapacaklarim arasina koydum kursu :S

0|0
    0|0
  • benım arkadasım 10 seansta ogrendı yaparsın korkmaa bende senın gıbıydım

0|0
    0|0
  • sorun etme bence . tahmini 10-12 seansta öğrenirsin .

0|0
    0|0
  • ben 1 ay gitmiştim, haftada 2defa 1 saat alıyordum,ayda 8 saatte öğrendim,sende çok rahat hoca eşliğinde kesin öğrenirsin..

0|0
    1|0
  • yüzme kursuna gitmelisin, önemli olan korkmadan kendini serbest bırakabilmen. yanında hocaların olursa kendini güvende hissedersen daha rahat öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Arkadaşım ben de bilmiyorum yüzmeyi, ilk önce can yeleği kolluk filan biraz suyu sevmek lazım.

0|0
    0|0
  • kolaydr sıkma canını

0|0
    0|0
  • ilk önce suda kalmayı öğren sonra da zaten yüzmeyi öğrenebilirsin

0|0
    0|0
  • çok zor olmaz merak etme. ama o totoyu kaldırman lazım artık biraz. spor şart.

0|0
    0|0
Yükleniyor...