Dün Galatasaray neydi öyle?

Hayatımda bu kadar kötü galatasaray görmedim uefa ya bile gidemiyoruz. Dün sahada 11 ruhsuz sırf bugün maç var çıkıp oynayalım diye çıktılar ne taktik nede mental açıdan sıfırız. Artık sadece lig kaldı bu yönetim neden yollamiyor artık bu prandelliyi daha ne kadar kötü olması lazım. Gol lazım bize oyuna umut bulutu alıyor çıkan oyuncu bruma bu ne saçma bir değişikliktir ya. Alacan olcanı brumayı sabriyi umut burak forvet bak bakalım noluyor.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Olcan adın kadar gereksiz bir futbolcu yok.
    Onu oynatan hocadan şüphe duyarım. bir insan bu kadar kötü olamaz. Adamın göbegi başını almış gitmiş.
    Bruma ve sneijder maçta tek çabalayan oyunculardı başka ne pres yapan vardı nede başka birşey.

Selçuk ise her topu burak'a atmak için uğraşırken çok top kaybetti sırf onun bu oynu yüzünden kaç kere kontra yedik ama bu yönetim bu işi yapamıyor futbol açısından yazık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hem teknik direktörleri kötü hemde bir kaç futbolcuları bu sene yanlış transfer yaptılar herşeyi prandelliye yıkmamak gerek

0|0
    0|0
  • Prandelli istifa !!

0|0
    0|0
  • Bugün Beşiktaşı görün :)

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• En kisa surede bu adamdan kurtulmaliyiz.

0|0
    0|0
    • Daha 4 sene önce fatih terim temizledi kadroyu 4 senede bir sil baştan yaparsak vay halimize

• Prandellinin acil istifa etmesi lazım su burak ile selcugun gonderilmeside cabasi. Tamam burak ile selçuk buyuk işler yapti ama şu an kabul edelim ki berbatlar. Türk teknikdirektor ile devam edilmeli olmadi lucescu ama şu an paramiz olnadigi icin prandelliyi gonderemiyoruz. ünal aysal bizi bitirdi. Bide ülkeden de kaçtı. Galatasaray feda sezonu yapacaktır.

0|0
    0|0
    • Bize feda değil ruh sezonu gerek

• değil olca drogbanın genç hali gelse yinede olmaz. takımın morali göçmüş herkes teknik adam bugün mü yarın mı istifa edecek diye bekliyor bu ortamda güzel futbol hayal

0|0
    0|0
    • Haksız m herkes gitsin ibnenin oglu

• daha dur bakalım bjklı olarak söylüyorum cefayı görmediniz siz daha

• Görmedik mi? Dostum 8 sene şampiyon olamadık yine sevdik yine sevdik. Ne para ne şampiyonluk umrumda değil ben arenada bir 3lü çeker sigaramı yakarım dünyalar benim olur. Ama uAda ıyi gün taraftarı var herkeste var emin ol fenerde beşiktaşta.

• Zaten ekonomik olarak coktuk galibiyette alamayinca kazancta elde edemiyoz taraftarda maca gelmiyo 5 parasiz kaldi takim prandellinin tazminati vermemrk icin butun sezonu cope atmak tam bir ahmaklik bence alt tarafi 3-4 macin gelirini verin adama gitsin

0|0
    0|0
    • Çok haklısın katılıyorum

• Gelişme var 4 yemediniz.. Demekki yavaş yavaş toparlanmaya başlıyor takım ;) ama tek çözüm prandelli istifa

0|0
    0|0
  • beter olsun it ler

0|1
    0|0
    • Konuşma la it

• sevmiyorum geseyi sportif rekabetin dışına çıkıp adice sıntan vurarak hareket ettiler artık ezeli dostumuz falan değil onlar

• sabrinin ismi uefaya bildirilmedi nasıl oynasın olcanın yeri ptt 1. lig

0|0
    0|2
  • Ülkemizi daha fazla rezil etmeden elendiler iyi ki. ulan anderlechti yenin bari be

0|0
    0|0
    • Hiç yoktan 8 yemedik aga

• Görseler ne olacak ki şampiyonlar ligi tarihînin en farklı skorunu yemişler avrupa fatihi bir takımı eleştirmek onların haddi değil :D

• Bişey demiyorum :D:d

• Yavşak 6alatasaray

0|0
    0|1
  • Bunlar iyi günler

0|0
    0|0
Yükleniyor...