Mağazadaki satıcının size nasıl hitap etmesini beklersiniz?

alış verişe gittiniz mağazada ki satıcının size karşı nasıl bir hitap etmesini size karşı nasıl buyur etmesini beklersiniz?

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• siz demek yerine sen denilmesinden nefret ediyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• sanki hırsızmışım gibi davranmasından nefret ediyorum.sürekli sürekli peşimdeler.onun yerine sadece kıyıda köşede kalmış benim istediğim tarz elbiseleri bulup getirebilir böylesi daha güzel oluyor

1|1
    0|0
  • hoşgeldiniz demesi yeterli. ben yardım istemediğim sürece de habeş kedisi gibi arkamda dolanmasını istemem öyle istediğimi seçemiyorum çok müdahale ediyorlar. hem o yorulmasın hem de ben sıkılmayayım.

0|1
    0|0
  • Efendim demesin ama senli benli de olmasın.Çünkü ben tanımadıklarıma siz diye hitap ederim.Bir de peşimde dolaşıp kendini yormasın , beğendiğim birşeyi bulduğumda benimle ilgilenen elemanı bulup ona satış yazdırıyorum.

0|1
    0|0
  • hoşgeldın desın gerısıne karısmasın.begendıgın bırseyler oluyor bakamıyorsun pesınde dolanıyolar alacagım varsada almıyorum boyle yapanlar olunca

1|1
    0|0
  • mağazalarda satış danışmanları arasında çok büyük rekabet oluyor. bu yüzden müşteri peşinde dolaşılıyor. ama bende bana müdahale edilince huzursuz oluyorum. zaten yardıma ihtiyacım olduğunda yardım istiyorum. hoşgeldiniz size nasıl yardımcı olabilirim sorusu yeterli bence( ben çalışırken bu şekilde yapıyordum) zaten müşterinin özellikle aradığı birşey varsa söyle yoksa geçiştirir.

1|0
    0|0
  • Hoşgeldiniz efendim ..

0|0
    0|1
  • mümkünse alışveriş yaparken ugramasn bile yanıma bişi alıcagım varsada alamıyorm sürekli peşimde dolandığı için.

0|1
    0|0
  • teyze desin yeter :(

0|1
    0|0
  • Hoşgeldiniz desin gerisine karışmasin :))

0|1
    0|0
  • peşimde dolanmasın yeter

1|0
    0|0
  • ayak altında dolanmasın yeter.

0|0
    0|0
  • mümkünse yanıma gelmesin bi tebessüm yeter öyle kedi gibi peşime takılmasın iki tane çarpasım geliyor ağızlarına

0|0
    0|0
    • bende sevmiyorum ama mecburlar neden dersen 1. sebep bişiler satması gerekiyor 2 . sebep oraya giden herkes alışverişe gitmiyor çogu kişi sadece alışa gidiyor yani hırsızlıga bu yüzdende her an takip etmek zorunda kalıyorlar..

bu devirde kime güvenmek gerekir kime güvenmemek gereki pek belli olmuyor.

• tabi kide senin dediklerinde çok doğru öyle ama gerçekten benim denk geldiklerimin çoğu aşırı derecede bunaltıyor yani mağazaya bakmadan çıkıyorsun

• Çoğu kişi peşimde dolanmasın demiş.Onlar ister mi sanıyorsunuz ama mecbur tutuluyor. Ayrıca hırsızlık olaylarını önlemek için gezdiriyorlar peşinden ve müşterinin peşinden gitmese bu sefer müşteri kimse bakmıyor ilgilenmiyor diyor bu iki sebeple dolanıyor o arkadaşlar. Bunu herkes artık öğrensin. Hanfendi, beyfendi,ismi biliniyorsa bilmem ne hanım ya da bilmem ne bey diye konuşmalı.

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum satıcı iki arada bir derede kalıyor

Erkekler Ne Diyor 7

• hitap şekli o kadar önemli değil.peşimde gölge gibi dolaşmasın yeterli rahat hissetmiyorum o zaman kendimi.

0|1
    0|0
  • Satıcı hatunsa seksi erkek hoşgeldin desin. Erkekse mümkünse konuşmasın :/

0|1
    0|0
  • Valla Benimle İşi Olmasın Sıkmasın Yeter,Yoksa Ego Tatmin Edilicek Yer Değil Magaza..

0|1
    0|0
  • Basımda dikilmesin de ne derse desin

0|1
    0|0
  • hoş geldiniz diyip gülümsemesi yeterli benim için..

hor görmesi ise hiç istemedigim şey çalıştıgım zamanlarda üstüm başım biraz eski ve kirli olurdu o zaman magazaya gittigimde bazıları sanki dilenmeye gitmişsin gibi bakarlardı ama nakit parayı gösterdigimde erimeye başlarlardı ve hatta birkeresinde sırf o şekilde baktıklarından hoşuma giden şeyi almadan çıkmıştım insanı dış görünüşten yargılamamak lazım kısacası..

0|0
    0|0
  • ne tarz bir yer olduğuna bağlı açıkçası çetinkaya başka beymen başka.

0|0
    0|0
  • hiç bir şey demesin özgürce mağaza da dolaşmalıyım rahat rahat.

0|0
    0|0
Yükleniyor...