Tanışma yıldönümümüz var acaba...?

Tanışma yıldönümümüz 12 ağustos . ve maç var . sizce benimle olmak istiyo mudur? bilemedim fanatiktir maç falanda kaçırmaz ama tatilini bitirip o gün geri dönücek yani ...?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Fanatik vehaut Fanatik degil önemli degil önemli olan Sensin sen benim Sevgilim olsan yerim

Macini mac karin doyurmuyor mac beni Senin beni Mutlu edecegin kadar etmez ben Senin

Sevgilin olsaydim böyle düsünürdüm ve Yildönümüzde Sana özel Yemekler pisirirdim Seninle

güzel bir Gece gecirirdim Mum isiklari güzel Müzik ve Sen Ben :=)) ))

Anlata bildimi Sorunun cevabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yazık günah çocuğa. Lütfen anlayışlı ol da maçı beraber falan izleyin. Sonra vay efendim maçı çok seviyor. Seni de seviyor da olayı o noktaya getirmeyin işte. Sen de ki 'gel maçı izleyelim sonra da takılırız biraz' ona göre hareket edersin.

0|1
    0|0
  • beraber izleyin hem keyifli zaman geçirirsiniz geceler uzun sabaha kadar gezer tozarsınız maç sadece 90 dk şimdiden yanışma yıldönümüzü kutlarım

0|0
    0|0
  • maça 2 tane bilet al senide kuçaklar koşarak gider :D

0|0
    0|0
  • Yuh be.Sadece maç olması konunun spor bölümünde mi olmasına yol açıyor?Ulan ne saçma bir iştir bu.Bu Aşk flört kategorisinde olmalıydı.

0|0
    0|0
  • beraber yiyin her haltı

0|0
    0|0
  • onuda çıkartın tam olsun

0|0
    0|0
  • maçı kaçırmaz o zaman:)en azından oturup braber izleyin farklı bir etkinlik osun

0|0
    0|0
  • beraber izleyin

0|0
    0|0
  • bırlıkte ızleyın :)))

0|0
    0|0
  • Ne saçma bi donum.tanısma hoslanma sevgili olma 1234. Gun cart curt sacma

0|0
    0|0
  • maça gidin beraber maç sonunda güzel bir yıl dönümü kutlamasına bak o zaman deyme keyfine

0|0
    0|0
  • Hayatta bazı şeylerin önceliği vardır senle beraber maç izler ;)

0|0
    0|0
  • boşveeer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence birlikte maç seyredin ikinizin de gönlü olsun :)

0|0
    0|0
  • beraber gidin maça senide götürsün ısrar et :) tebrikler ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...