Erkekler ilgi göstermeyen kızların peşinden mi koşarlar? Bu mudur yani?

Mesela ben sevdiğim adamla sürekli ilgilenmek isterim, sürprizler, güzel sözler, mesajlar, her gün başka bir günaydın vs. bir şekilde monoton olmasını engellerim ama nedense kız arkadaşlarım "fazla ilgi erkeği bunaltır, seni cebinde bilip uzaklaşır" diyorlar. Ben ilgisiz davranınca da doğal olarak soğukluk giriyor aramıza mesaj atmıyor uzun süre. Şimdi ne yapmalı? Kaçıp kovalanmayı mı beklemeliyim? Yoksa tüm sevgimi göstermeye devam mı etmeliyim? Söyledikleri gibi ilgi erkeği sıkar mı? Hoşunamı gider?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• ah ah nerde senin gibi kızlar dostum ya biz ilgiyi çok gösteriyoruz ama yaranamıyoruz

anne babasına yaranıyoruz kıza yaranamıyoruz 4 4 değil 4 3 lük bile olmuyor vala

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• toyken belki proto algılarıyla kaybetme korkusu yaşayıp onun peşinden koşabilir. ama ilerde ilgilenenin değerini anlayacaktır olgunlaştığında.

1|0
    0|0
  • benim hoşuma gider..

hiç sıkılmam 7/24 ilgi isterim.. :)

0|0
    0|0
    • Ama bütün romantik anları ben yaşatıyorum bir adım attıktan sonra kabuğunu kırabiliyor, sorun bu :)

• neyse seninki iimiş gene..

hoşlandıgım kız bi düğünde gelin-damat dans ederken roman okuyordu..

• Sıkmaz yanlış biliyor onlar tersi durum fazla naz aşık usandırır durumu oluşur.

1|0
    0|0
  • herşeyin dozu vardır

azı da çoğu da bozar ilişkiyi

1|0
    0|0
  • Fazla ilgi neden sıksın yahu?1!1 oyhş :(((8

0|0
    0|0
  • böyle kıza can kurban be

0|0
    0|0
  • İlgisiz kızı ne yapayım ki la..

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
  • ilişki tek taraflı olmadığı gibi ilgi de tek taraflı bişey değil.

ilgiyide iki taraf yapmalı .

0|0
    0|0
  • İlgi göstermeyen kızların canı cehenneme dude

0|0
    0|1
  • onu söyleyen arkadaşına selam söyle erkekte ilgi ister eğer erkek ilgi görmezse kaçıp gider ilgi gösterene.. şuna söyleyim aşırı ilgide sıkar dengeli güzel bir ilgi göstermeni tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynen katılıyorum koşamayı spor yapmayı severler ama çok naz yapmayacaksın arasıra yakalanır gibi olup yeniden koşacaksın

1|1
    0|0
  • sen karsındakine ilgi gosterdgnde somurtyrsa rahatsz oluyorsa sevmıyordur zaten.

ilgiyi seven ilgilenen erkek asıktır.o yuzden sıcakkanlıs evecen ınsanlarla ol.hem o ılgısını yansıtsın hemde sen.

0|0
    0|0
  • erkekten erkeğe değişir bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...