Galatasaray avrupadan elendi.. ne düşünüyorsunuz?

evet beyler bayanlar merdivenden kayanlar,
gs şampiyonlar liginden elendi. yorumları alalım.
hadi dökülün

• Gs den ne beklenirki başka
    22% (2)26% (5)25% (7)Oy Ver
  • olsun be. onların uefa kupası var
    44% (4)26% (5)32% (9)Oy Ver
  • önümüzdeki maçlara bakıcaz
    22% (2)16% (3)18% (5)Oy Ver
  • yapacak bişey yok.
    12% (1)32% (6)25% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
10|22

En İyi Kız Görüşü

• olsun be. onların uefa kupası var

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 22

• canımız saolsun.. canları saolsun.. 14 sene sampıyon olamayan takımdı ben ona gonlumu verdıgımde.. bızı avrupanın en buyugu yapanda bu takımdı.. bız bazıları gıbı hasetle beklemedık en azından uzaktan bakarak!.. yarın besıktasa ve trabzona canı gonulden basarılar dılerım.. uzayan kol bızden olsun türk takımı gıtsın sampıyonlar lıgını kazansın formasını gıyıp konvoya katılmazsam ınsan degılım ustelık marsını soyleyerek.. mıllıytecı olun bıraz menfaatcı degıl.. vatan sana canım feda dıyen nesıllere ne oldu!!

1|0
    0|0
  • sıfır çektiğiniz günleri ve sizi kapıdan içeri bile almadıklarını hatırlatırım ha bu sene prandelli diye bir felaketle karşı karşıyayız o yüzden bu haldeyiz

2|1
    0|1
  • Beklenen oldu şaşırmadim

0|0
    0|0
  • Farketmez biz Galatasaraylıyız en kötü gün bugünse yine burdayız! Üşüşmüşsünüz yine hemen buraya şaşırmadım :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray için daha iyi oldu. Bir tek lig kaldı haftada bir maç yapacaklar yorulmazlar. 4. yıldız sevdasına bir şeyler yaparlar belki.

0|1
    0|0
  • o prandellinin ben

0|0
    0|0
  • bazıları edirneden dışarı çıkamıyor elensin seneye yine gidecek nasıl olsa

0|0
    0|0
  • her sene çeyrek finali zorlucaz diye birşey yok.

0|0
    0|1
  • Sağlık olsun, son değil ya.. Bir daha geliriz..

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
  • Beklenendi zaten :)

0|0
    1|0
  • Biz iyi gün taraftarı değiliz. Her ne olursa olsun as olan galatasaraydır.

0|0
    0|0
  • 4 4 lük takım o hem uefa kupaları var :D ulan asdasd

0|0
    0|1
    • Diimi yaa:) onlarin uefa kupası var. bir 20 yil daha yeter o kupa onlara :))))

• Hala türk takımların ümidi olanları anlamıyorum nasıl bir zekaları var. Neyse uefa kupası var.

0|0
    0|1
  • Şaşırmadım gençler

0|0
    0|0
  • napalım be hayılrısı fenev gbii 8taş gibi babaannemizn ligine döneriz

0|1
    0|0
  • En güzel günleri böyle olsun hainlerin!!

0|0
    0|0
  • Hakettigimizi yasadik iyide oldu uefa ayak bagiydi. Hemde hocanin gitmesi hizlandi.

0|0
    0|0
    • Kimin gelmesini istiyorsun

• Turk gelsinde gerisi muhim degil. Simdilik hasan umit tugay idare eder. Olmadi hikmet. Ama bence hikmet gelir.

• Malesef üst tura çıkacak oyunu oynamadı ve doğal olarak elendi.

0|0
    0|0
  • Sağlık olsunn

0|0
    0|0
  • yakın da ligden de eleniriz

0|0
    0|0
  • Prandelliyi getirirken çok vaadde bulunulmuş. Tranfer listesinde yıldızlar var adamın. Onları getirmemişler. Gitmişler pandevi almışlar , Dzmali 'yi almışlar. Adam bilmez etmez mecburen oynatıyorlar. Alt yapı kurucaz ingiliz klüplerini de yöneteceksin ordan oyuncu yetiştiricez gibisinden anlaşma yapılmış eski yönetici ile.

Şimdi adamı tefe koyup çalıyoruz. Abi bu adam boş bir adam değil. Kaos futbolu oynatmıyor. Sistemli oynatmaya çalışıyor ama bu oyuncularla yapılmaz. Pandev , Selçuk , burak , sabri , dzmali , tarık , olcan , hakan balta bu takımdan ayrılmalı gönderilmeli. Yerine adam gibi santrafor alınmalı , orta sahada oyun kurucu alınmalı. Bizim forvetimiz boktan. Burak denen g*vat oynuyor. Ona da oynuyor denilirse. O adam bu takımdan gitmediği sürece bu gs 'den bir halt olmaz. Oyunu ileriye yıkacak adam yok ya. Bak fenere - Emenike - Sow - Kuyt - Webo - Diego gibi gol ayakları her maç ilk 11 de oynuyor bırak da gol atsın adamlar. Biz de kim var ilerde Sadece Burak yılmaz. Önüne gelen topu da atamıyor. Prandellide suç yok. Suç bizim gerizekalı oyuncularımızda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...