Kuyt-Sow ikilisi tutar mı?

Kuyt ve Sow forvette nasıl bi ikili olur acaba ? Görüşlerinizi alalım

0|0
7|27

En İyi Kız Görüşü

• Nickine bittim.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 27

• Krasic ile tam bir bütün olurlar

0|0
    0|0
  • sadece takıma yaptığı katkı değil aynı zamanda takımı koşmaya itmesi de ne kadar doğru bir transfer olduğunu gösteriyor. kariyerini yeteneğinden ziyade ciğerlerine borçlu olması ve bunu kendi ağzından defalarca dile getirmesi de taraftar olarak benim içimi rahatlatıyor açıkcası. fenerbahçenin performans olarak bir maçının bir maçını tutmama hastalığına da çare olacak gibi. egemenle birlikte bu tarza iki takımda iki oyuncunun olması süpriz malubiyetleri azaltacak gibi. mehmet topal ve yobo'yu da bu listeye dahil edebiliriz. sözün özü bu sene takımın alacağı süpriz malubiyet sayısı bir hayli azalacak. biz de taraftar olarak bu konuda yıllar sonra biraz rahat yüzü göreceğiz.

0|0
    0|0
  • Kuyt pek boşa kaçmıyor ama Sow oyuna girdikten sonra 2 pozisyona girdi her pozisyonda boşa kaçarak gol atma çabasına giriyor ve 2.pozisyonunda zaten golüde buldu.Aykut kocaman , sow un performansının düştüğünü söylüyor oruç tutmasından dolayı ancak performansı son maçta üst seviyelerdeydi.

0|1
    0|0
  • ikisde kaliteli topcular iyi olucaklarını düşünüyorum bir BEŞİKTAŞLI olaraktan.

0|2
    0|0
  • ben acaba kuyt alexin yerinde oynar mı diye düşünüyorum. hani alexten sorna en azından. önde sow arkasında kuyt. kanatlarda da krasic ve stoch. offf off offf :))

0|0
    0|0
  • Savunmadaa: Yobo gökhan luganı bide güzel bi transfer :D orta sağa baroni ve kuyt sağ acık krasnic sol acık stock forvett arkasında kaptan alex ilerde sow böyle oynamamız lazım 2 forvet oynamak icin yobo gökhan lugonu trasfer :D orta sağa stock mehmet veya baroni mehmet alex sol acık krasnic sağ acık ilerde kuyt sow boyle oluncada mevki dısında 2 topcu olur ne derece verim alınır bilinmz ama 2 forvet icin trasfer yapmamız lazım :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • iyi gidiyor fakat transfer şart orta sahaya.

0|1
    0|0
  • Kuyt tutar, ama...

0|0
    0|0
  • Artık çift forvete dönme zamana eğer öyle olursa gol yağmuru olur arkalarındaki adamlar çok sağlam çünkü

0|1
    0|0
    • bende bu görüşteyim.Kanatlarda formda stoch ve krasiç le çok can yakar bu takım

• büyük takımlara karşı yine tek forvet oynasın ama anadolu takımlarına karşı kesinlikle çift forvet olmalı. anadolu takımları hep kapanarak oynuyo ztn tek forvetle o defansları açmak zor

• Kuyt eski Kuyt değil Manchester'da yedek oynuyodru zon zamanlarda sadece derbi maçlarında gol atıyordu

0|0
    0|0
  • sow un sakatlık haberleri doğru çıkmazsa tutar .

0|0
    0|0
  • elmander - burak - umut - necati ve baros un olmadıgı bi yerde belki ii olabilir ama bu oyuncuların oldugu yerde onlardan bi halt olmaz :D

0|0
    0|0
  • Ya tutarsa :) Tutmaz arkadaşım Kuyt gibi adamı forvette oynatmak mantıklı bir iş değil.

0|0
    0|0
  • Sowu takımdan gönderirse aykut, asla bir teknik adam olamayacağını kanıtlamış olur. İzlediğim kadarıyla Kuyt dahada açılır gibime geliyor. Sağlam adam o..

0|0
    0|0
  • Kuyt Hangi mevkide oynarsa oynasın geriye dönen bir futbolcu.O yüzden forvet oynarken yanına herhangi biri olursa çok daha başarılı olur(lar) (yanındaki diğer forvetle)

0|0
    0|0
  • semer değişse de bir şeyler baki, ha sow olmuş ha kuyt ne olacak bu fenerin hali ?

0|0
    1|0
  • kuyt santrafor değil

0|1
    0|0
  • hocanın göle yoğurt mayalaması gibi ya tutarsa :D

0|0
    0|0
  • fenerli degilim ama kabul etmek lazım ikisi de cok ciddi yetenek

0|0
    0|0
  • bence iyi ikili olurlar

0|0
    0|0
  • Alexle kuyt çok iyi anlaşıyor sow için bişey söyleyemem.

0|0
    0|0
  • O tutar da selçukla bekir ikilisini kim tutacak...

0|0
    0|0
  • Yok sarmaz schindler geliyor inşallah :))) Orta sahayı ona bırakıp alex kuyt forveti yıkılırrrrr

0|0
    0|1
  • ediyle büdü olur

0|0
    0|2
  • tutabilir

0|0
    0|0
  • bence ikisi ayni anda gitmez ramazan bittiginde sowun kendini bulacagini dusunuyorum o zamanda kuyt i ortaya alir hoca

0|0
    0|0
Yükleniyor...